Zemsta rewolwerowca  The Harder They Fall HDRip (2021) cały film online plakat

Zemsta rewolwerowca The Harder They Fall HDRipKiedy bandyta Nat Love (Jonathan Majors) dowiaduje się, że jego wróg, Rufus Buck (Idris Elba) wychodzi z więzienia, zbiera swój gang, żeby się zemścić. Wśród jego kompanów znajduje się jego była kochanka, Stagecoach Mary (Zazie Beetz), jego dwaj pomagierzy - krewki Bill Pickett (Edi Gathegi) i szybkoręki Jim Beckwourth (R.J. Cyler) - oraz były oponent, a teraz zaskakujący sojusznik. Rufus Buck też ma silną ekipę, która nie zna słowa "przegrana" - towarzyszą mu między innymi "Zdradliwa" Trudy Smith (Regina King) i Cherokee Bill (LaKeith Stanfield).

1991 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Cry Macho PL (2021) cały film online plakat

Cry Macho PL

W filmie zagrali między innymi Clint Eastwood, Dwight Yoakam, Eduardo Minett, Natalia Traven, Fernanda Urrejola, Horacio Garcia Rojas, Ana Rey, Iván Hernández oraz Sebestien Soliz. Cry Macho opowiada historię emerytowanego gwiazdora rodeo, który wyrusza w podróż, aby sprowadzić z Meksyku do USA syna swojego szefa. Wyprawa staje się dla bohatera szansą na odkupienie grzechów. W 1979 roku teksański gwiazdor rodeo, Mike Milo, przeszedł na emeryturę z powodu poważnej kontuzji pleców. W następnym roku jego były szef Howard Polk zatrudnia go do podróży do Mexico City i sprowadzenia 13-letniego syna Howarda, Rafo. Zgadza się i po wjeździe do Meksyku spotyka swoją matkę Letę, która mówi mu, że Rafo zmienił się w życie przestępcze, uczestnicząc w walkach kogutów z kogutem o imieniu Macho. Wkrótce potem Mike odkrywa, że ​​Rafo bierze udział w walce kogutów, którą przerywa nalot policji. Po odejściu policji Mike mówi Rafo, że jego ojciec chce się z nim zobaczyć. Zaintrygowany możliwością zobaczenia rancza ojca, Rafo zgadza się wrócić z Mikem do Teksasu i wyjeżdża spakować swoje rzeczy. Pijana Leta mówi Mike'owi, że chce, aby jej syn został w Meksyku i grozi mu. Po odejściu Mike'a Leta nakazuje kilku swoim poplecznikom podążać za nim. Wracając samotnie do Teksasu, Mike odkrywa, że ​​Rafo zakradł się do jego ciężarówki. Kiedy Rafo kradnie mu portfel i dzieli się chęcią spędzenia czasu z ojcem, Mike zgadza się zawieźć go na granicę. Podczas jazdy oboje dzielą się historiami o swoim życiu, w tym o tym, jak poplecznicy Lety wykorzystywali Rafo, i dyskutują o znaczeniu bycia macho. W restauracji Mike dzwoni do Howarda i mówi mu, że znalazł Rafo. Poza restauracją jeden z popleczników Lety, Aurelio, próbuje siłą zabrać Rafo i kłamie miejscowym, że Mike go porwał. Rafo mówi miejscowym, że to nieprawda i pobili Aurelio. Po odejściu Mike'a i Rafo, złodzieje ukradli ich ciężarówkę. Jednak szybko znajdują opuszczony samochód do użytku. W kawiarni para spotyka Martę, która zgadza się przenocować, gdy zauważają, że szuka ich kilku policjantów. Następnego dnia Mike dowiaduje się, że Rafo zaprzyjaźnił się z Martą po tym, jak powiedział jej prawdę. Film Cry Macho jest adaptacją Nicka Schenka, opartą na powieści z 1975 roku pod tym samym tytułem autorstwa N. Richarda Nasha.
1641 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
The Good Time Girls (2017) cały film online plakat

The Good Time Girls

2017 | Western
1391 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
All Quiet on the Western Front (2020) cały film online plakat

All Quiet on the Western Front

1341 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Dead Again in Tombstone (2017) cały film online plakat

Dead Again in Tombstone

Film jest niepotrzebny, słabo zmontowany z często ślamazarnie nakręconymi scenami, a sama fabuła - mocno naciągana. Jedyny plus to znowu postać Danny'ego Trejo.
1271 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Zemsta rewolwerowca (2021) cały film online plakat

Zemsta rewolwerowca

Wyjęty spod prawa przestępca dowiaduje się, że jego wróg wychodzi z więzienia, zbiera więc swój dawny gang, aby się zemścić.
1181 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
The Pale Door (2020) cały film online plakat

The Pale Door

Po tym jak napad na bank nie idzie zgodnie z planem, dwóch braci, kierujących gangiem kowbojów, musi spędzić noc w nawiedzonym miasteczku, które zamieszkują czarownice.
1121 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
The Scent of Rain and Lightning (2017) cały film online plakat

The Scent of Rain and Lightning

1141 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
The Stolen (2017) cały film online plakat

The Stolen

2017 | Western
Charlotte Lockton rezygnuje z dotychczasowego wygodnego życia, aby odszukać swojego porwanego synka.
1011 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Kobieta idzie przodem (2017) cały film online plakat

Kobieta idzie przodem

Artystka z Nowego Jorku wyrusza do Południowej Dakoty, aby namalować portret indiańskiego wodza.
921 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Big Kill (2018) cały film online plakat

Big Kill

2018 | Western
nr 1
981 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
L'état sauvage (2019) cały film online plakat

L'état sauvage

Kiedy wybucha amerykańska wojna domowa, rodzina francuskich osadników musi porzucić swój dom w Missouri. Eskortuje ich były najemnik, którego burzliwa przeszłość wkrótce go dogania.
1281 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Cry Macho (2021) cały film online plakat

Cry Macho

Emerytowany gwiazdor rodeo wyrusza w podróż, aby sprowadzić z Meksyku do USA syna swojego szefa. Wyprawa staje się dla bohatera szansą na odkupienie grzechów.
991 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Równiny (2019) cały film online plakat

Równiny

2019 | Western
Trzy kobiety, z których żadna nie żyje tak, jak by chciała. Pierwsza to policjantka po przejściach, wielbicielka oper mydlanych, druga to uciekająca na koniu panna młoda, a ostatnia zaraz zostanie matką, choć zupełnie nie jest na to gotowa.
1181 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
The Ballad of Lefty Brown (2017) cały film online plakat

The Ballad of Lefty Brown

2017 | Western
nr 1
1101 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
The Kid (2019) cały film online plakat

The Kid

Rio ucieka z siostrą od brutalnego wuja. Po drodze spotykają legendy Dzikiego Zachodu, Billy'ego Kida i Pata Garretta. Spotkanie okazuje się początkiem śmiertelnie niebezpiecznej gry.
731 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Pięć Palców dla Marsylii (2017) cały film online plakat

Pięć Palców dla Marsylii

Grupa pełnych ideałów młodych ludzi nie godzi się z niesprawiedliwością w małym, rolniczym miasteczku. Buntownicy...
1031 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
O Matador (2017) cały film online plakat

O Matador

2017 | Western
Cabeleira przemierza dzikie regiony rządzone przez bandytów, aby poznać prawdę o swoim wyjętym spod prawa ojcu, i wkrótce sam staje się groźnym zabójcą.
1131 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Django (2017) cały film online plakat

Django

Historia Django Reinhardta, słynnego gitarzysty i kompozytora oraz jego ucieczki z okupowanego przez Niemców Paryża w 1943 r.
1231 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Damulka (2018) cały film online plakat

Damulka

Samuel przemierza Dziki Zachód, by znaleźć i poślubić ukochaną Penelope.
841 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
    1
  • 2