Lucyfer HDRip (2021) cały film online plakat

Lucyfer HDRip

2021 | horror
"Lucyfer" - bliżej Boga nie będziecie. Artystyczny horror inspirowany prawdziwą historią egzorcyzmów, wyprodukowany przez Ulricha Seidla. Johannes mieszka na pustkowiu w niewielkiej, alpejskiej chacie razem ze swoim orłem i pobożną matką. W odizolowanym świecie życiem codziennym rządzi natura, modlitwa i rytuały. Matka całkowicie zawładnęła Johannesem, który definiuje świat jako składający się z sił zła i sił Boga. A co się stanie, jeśli nagle fanatyzm zderzy się z wolnością? Do czego zdolni są ludzie? Jak rodzi się zło?
3191 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Oskarżony The Accusation Les Choses humaines HDRip (2021) cały film online plakat

Oskarżony The Accusation Les Choses humaines HDRip

2021 | Dramat


Młody mężczyzna zostaje oskarżony o gwałt. Wkrótce pojawiają się liczne wątpliwości i pytania z tym związane. Czy rzeczywiście jest winny, a może sam jest ofiarą Dwoje młodych bohaterów i ich bliscy zobaczą, jak ich życie i przekonania mogą zostać zniszczone, ale... czy prawda jest tylko jedna?

641 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Oskarżony - The Accusation Original title: Les choses humaines HDRip (2021) cały film online plakat

Oskarżony - The Accusation Original title: Les choses humaines HDRip

2021 | Drama


Młody mężczyzna zostaje oskarżony o gwałt. Wkrótce pojawiają się liczne wątpliwości i pytania z tym związane. Czy rzeczywiście jest winny, a może sam jest ofiarą Dwoje młodych bohaterów i ich bliscy zobaczą, jak ich życie i przekonania mogą zostać zniszczone, ale... czy prawda jest tylko jedna?

981 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Hazardzista - The Card Counter HDRip (2021) cały film online plakat

Hazardzista - The Card Counter HDRipOscar Isaac w znakomitej, magnetyzującej roli w odurzającym, gęstym, pełnym napięcia, które niemal rozsadza ekran thrillerze (Variety). Elektryzująca i wciągająca od pierwszej minuty opowieść, która trzyma w napięciu niczym gra o najwyższą stawkę.

William (Oscar Isaac) w pojedynkę podróżuje po Stanach, jeżdżąc od kasyna do kasyna. Nigdzie nie zatrzymuje się na dłużej, nie ujawnia swojej prawdziwej tożsamości i obsesyjnie dba o to, by pod żadnym pozorem nie zostawiać po sobie śladów. Ma...

1291 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Czarny Krab Svart krabba Black Crab HDRip (2022) cały film online plakat

Czarny Krab Svart krabba Black Crab HDRip"Czarny Krab" to szwedzki thriller akcji, którego akcja dzieje się w targanym wojną postapokaliptycznym świecie. W czasie niekończącej się zimy szóstka żołnierzy wyrusza w niebezpieczną misję przez zamarznięte morze, aby dostarczyć tajemniczą paczkę, która może położyć kres wielkiej wojnie. Wkraczając na terytorium wroga, nie wiedzą, jakie niebezpieczeństwa na nich czyhają i komu mogą zaufać. W dodatku jednej z nich - byłej panczenistce Caroline Edh - przyświeca zupełnie inny cel. "Czarny Krab" w reżyserii Adama Berga z Noomi Rapace w roli głównej to historia szóstki żołnierzy wyruszających w desperacką misję, aby zakończyć wojnę, która zniszczyła im życie.

1471 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Erna na wojnie Erna i krig HDRip (2020) cały film online plakat

Erna na wojnie Erna i krig HDRipMłody mężczyzna z niepełnosprawnością umysłową zostaje wcielony do wojska. Aby go chronić, jego matka przekupuje dowództwo i męskim przebraniu udaje się razem z nim na front I wojny światowej.

2061 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Miłosne taktyki Love Tactics Aşk Taktikleri HDRip (2022) cały film online plakat

Miłosne taktyki Love Tactics Aşk Taktikleri HDRipMenadżer w agencji reklamowej i projektantka-blogerka nie wierzą w miłość. Zakładają się, że rozkochają w sobie kogoś. Stosują przy tym nietypową taktykę.

2211 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Hazardzista HDRip (2021) cały film online plakat

Hazardzista HDRip

2021 | dramat
William (Oscar Isaac) w pojedynkę podróżuje po Stanach, jeżdżąc od kasyna do kasyna. Nigdzie nie zatrzymuje się na dłużej, nie ujawnia swojej prawdziwej tożsamości i obsesyjnie dba o to, by pod żadnym pozorem nie zostawiać po sobie śladów. Ma wszystko pod kontrolą, do momentu gdy w jednym z kasyn trafia na Cirka (Tye Sheridan), syna dawnego kolegi, z którym służył w armii. Chłopak zna nie tylko prawdziwe nazwisko Williama, ale też jego mroczną przeszłość. Gdy staje się jasne, że ich spotkanie nie jest przypadkowe, a Cirk chce, by William pomógł mu naprostować sprawy, które dotyczą ich obojga, mężczyzna zostaje zmuszony do podjęcia ryzykownej akcji.
1871 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Nie na moim podwórku Nimby HDRip (2020) cały film online plakat

Nie na moim podwórku Nimby HDRip19-letnia Mervi jest lesbijką. Od roku mieszka ze swoją dziewczyną Kata w hipsterskiej dzielnicy Helsinek. Mervi nie powiedziała jeszcze o tym rodzicom. Kata swoim też nie. Dziewczyny postanawiają się ujawnić. Mają plan, żeby zacząć od łatwiejszej konfrontacji, czyli od rodziców Mervi. Jadą do jej rodzinnego miasta i trafiają w sam środek orgii urządzanej przez rodziców. Okazuje się, że Mervi nie jest jedyną osobą w swojej rodzinie, która ma tajemnice. Jej rodzice od lat żyją w otwartym związku biseksualnym i są swingersami. Robi się jeszcze dziwniej, kiedy w domu Mervi pojawia się matka Katy - ciemnoskóra muzułmańska działaczka polityczna oraz były chłopak Mervi - neonazista z kumplami. Wkrótce grupa ludzi, którzy nie mogą się wzajemnie tolerować, zostaje uwięziona w jednym domu.

1601 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Obiecująca Młoda Kobieta  Promising Young Woman HDRip (2020) cały film online plakat

Obiecująca Młoda Kobieta Promising Young Woman HDRipWszyscy zawsze mówili o Cassie (Carey Mulligan), że to obiecująca młoda kobieta... ale zdarzyło się coś, co brutalnie zmieniło jej przyszłość. W jej życiu nic nie jest tym, na co wygląda. Jest niezwykle bystra, kusząco przebiegła, a nocami prowadzi sekretne podwójne życie. A teraz, dzięki niespodziewanemu spotkaniu, Cassie otrzymuje szansę, by rozliczyć się z przeszłością. I na pewno tę szansę wykorzysta.

1641 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Shiva Baby HDRip (2020) cały film online plakat

Shiva Baby HDRip

2020 | Komedia


Widzimy parę kochanków. Po seksie Danielle prosi Maxa o wsparcie - on jest starszy i ustawiony, ona to studentka bez kasy. Następnie przenosimy się na żydowską shivę. Podczas imprezy, będącej odpowiednikiem stypy, zgromadzeni goście - z rodzicami na czele - próbują pomóc dziewczynie, dobitnie podkreślając sytuację, w jakiej się znalazła. W końcu nie ma pracy, stabilnego związku ani równowagi psychicznej. Danielle ciężko znosi też porównania z przyjaciółką z dzieciństwa. Jakby tego było mało, na shivie pojawia się Max w towarzystwie pięknej i odnoszącą sukcesy żony z niemowlakiem na rękach. Atmosfera się zagęszcza, a im sytuacja robi się bardziej niezręczna, tym większe salwy śmiechu wywołuje.

1901 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Ostatni skok w historii USA The Last Days of American Crime HDRip (2020) cały film online plakat

Ostatni skok w historii USA The Last Days of American Crime HDRip

2020 | Thriller


Rząd amerykański chce ostatecznie rozprawić się z terrorystami i kryminalistami. W tym celu planuje wyemitować specjalny sygnał, który uniemożliwi ludziom popełnianie przestępstw. Graham Bricke (Édgar Ramírez), zawodowy złodziej, który wciąż czeka na swoją szansę, łączy siły z synem słynnego gangstera, Kevinem Cashem (Michael Pitt), i działającą w podziemiu hakerką Shelby Dupree (Anna Brewster). Czy tej trójce uda się dokonać skoku stulecia i popełnić ostatnie przestępstwo w historii USA?

1271 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Rodzina Addamsów 2 The Addams Family 2 HDRip (2021) cały film online plakat

Rodzina Addamsów 2 The Addams Family 2 HDRipU Addamsów daje o sobie znać konflikt pokoleń. Etap buntu nie omija dorastających Wednesday i Pugsleya. Choć Addamsowie niekoniecznie wpisują się w model tradycyjnej rodziny, nawet Morticię martwi, że potomkowie po raz kolejny nie stawiają się na kolacji. Jak na powrót wzniecić ogień w rodzinnym ognisku i podtrzymać więzy? Gomez wpada na genialny pomysł wspólne wakacje i podróż nawiedzonym kamperem przez całą Amerykę! Nie będzie to jednak zwykła wycieczka krajoznawcza, gdyż na Addamsów czeka ogrom okropnie obłędnych przygód, które sprawią, że włosy staną dęba na głowie nawet Kuzynowi Coś.

5281 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Dzika ekipa Back to the Outback HDRip (2021) cały film online plakat

Dzika ekipa Back to the Outback HDRipSzalona ekipa najstraszliwszych australijskich stworów ma już dość zamknięcia w gadzim terrarium. Ileż można znosić spojrzenia ludzi, którzy traktują cię jak najgorszego potwora? W końcu nadchodzi więc czas, aby uciec z zoo i wyprawić się na Outback, gdzie nikt nie będzie zwracał uwagi na łuski i kły. Na czele grupy zbiegów staje Maddie (Isla Fisher), jadowity wąż o złotym sercu, która postanawia połączyć siły z pewną siebie jaszczurką Zoe (Miranda Tapsell) należącą do gatunku o uroczej nazwie moloch straszliwy, usychającym z miłości włochatym pająkiem o imieniu Frank (Guy Pearce) oraz z wrażliwym skorpionem Nigelem (Angus Imrie). Gdy jednak ich arcywróg Pretty Boy (Tim Minchin), uroczy, lecz nieznośny koala, niespodziewanie dla wszystkich postanawia przyłączyć się do uciekinierów, Maddie i reszta nie mają wyboru i muszą zabrać go ze sobą. Tak rozpoczyna się przyprawiająca o gęsią skórkę i przezabawna podróż przez całą Australię. Za zwierzętami w pogoń wyrusza ich opiekun Chaz (Eric Bana) oraz jego żądna przygód miniaturowa wersja (Diesel "Cash" La Torraca).

2101 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Ojcowska Miłość Love Me Instead Beni Cok Sev HDRip (2021) cały film online plakat

Ojcowska Miłość Love Me Instead Beni Cok Sev HDRip

2021 | Dramat


Więzień w towarzystwie strażnika podróżuje do rodzinnego miasta, aby odbudować więź z córką i naprawić błędy, jednak tragiczna przeszłość nie daje mu o sobie zapomnieć.

1401 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Kochaj życie Ride the Eagle HDRip (2021) cały film online plakat

Kochaj życie Ride the Eagle HDRipNiezwykle wzruszająca historia o miłości, odwadze i przełamywaniu własnych lęków.

1281 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Kochaj życie - Ride the Eagle HDRip (2021) cały film online plakat

Kochaj życie - Ride the Eagle HDRipLeif po śmierci matki dziedziczy domek w malowniczym Yesemite. Jest jednak pewien warunek - aby otrzymać spadek, musi wykonać zestaw zadań. Niektóre wiążą się z karkołomnymi wyzwaniami i wymagać będą fizycznej tężyzny, przetestują charakter lub dotkną spraw sercowych. Leif będzie musiał zaryzykować i wykazać się nie lada odwagą. Niezwykle wzruszająca historia o miłości, odwadze i przełamywaniu własnych lęków.

1531 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Zombie express 2: Półwysep / Train to Busan Presents: Peninsula / Ban-do PL (2020) cały film online plakat

Zombie express 2: Półwysep / Train to Busan Presents: Peninsula / Ban-do PL

4 lata po wybuchu epidemii ex-wojskowy zostaje "zwerbowany" przez chińska mafię do odzyskania transportu 20 mln dolarów "porzuconych" w ciężarówce na półwyspie koreańskim. Wraz z ekipa trzech osób ma na to 3 noce... ale już pierwszej zaliczają FUGAZI.
2381 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun PL (2021) cały film online plakat

Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun PL

Akcja filmu Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun rozgrywa się w redakcji amerykańskiego czasopisma w fikcyjnym mieście XX-wiecznej Francji. To opowieść o amerykańskim dziennikarzu mieszkającym we Francji. Portret człowieka, który walczy, by móc pisać, co chce. Arthur Howitzer Jr., redaktor gazety The French Dispatch, umiera nagle na atak serca. Zgodnie z życzeniem wyrażonym w jego testamencie wydawanie gazety zostaje natychmiast zawieszone po wydaniu ostatniego numeru pożegnalnego, w którym ponownie publikowane są trzy artykuły z poprzednich wydań gazety wraz z nekrologiem. Po śmierci Arthura Howitzera Juniora, pochodzącego z Kansas, cenionego redaktora popularnego amerykańskiego magazynu Kurier Francuski, z siedzibą w Ennui-sur-Blasé we Francji, zespół redakcyjny zbiera się w celu napisania nekrologu. Wspomnienia o Howitzerze składają się na cztery opowieści: Reporter na rowerze opisujący podejrzane dzielnice miasta; Konkretne arcydzieło o niepoczytalnym malarzu, jego strażniczce i muzie oraz pazernych marszandach; "Poprawki do manifestu" dokumentujące miłość i śmierć na barykadach podczas buntu studenckiego; oraz Prywatna jadalnia komisarza - pełna napięcia historia o narkotykach, porwaniach i wyrafinowanej kuchni. Betonowe arcydzieło - JKL Berensen: Moses Rosenthaler, zaburzony psychicznie artysta, odsiadujący wyrok za morderstwo, maluje abstrakcyjny, nagi portret Simone, funkcjonariuszki więziennej, z którą nawiązuje rozwijający się związek. Julien Cadazio, handlarz dziełami sztuki, również odsiadujący wyrok za uchylanie się od płacenia podatków, zostaje natychmiast zabrany przez obraz po obejrzeniu go na więziennej wystawie sztuki i kupuje go pomimo protestów Rosenthalera. Po wyjściu na wolność przekonuje swoją rodzinę wystawców sztuki do wystawienia go, a Rosenthaler wkrótce staje się sensacją w świecie sztuki, a jego obrazy są bardzo poszukiwane. Prywatnie Rosenthaler zmaga się z inspiracją i poświęca się długofalowemu projektowi. Rewizje Manifestu - Lucinda Krementz: Lucinda Krementz donosi o wybuchu studenckiego protestu na ulicach Ennui, który wkrótce przeradza się w "rewolucję szachownicową". Pomimo jej nalegania na zachowanie "dziennikarskiej uczciwości", ma krótki romans z Zeffirellim, samozwańczym przywódcą rewolty, i potajemnie pomaga mu napisać jego manifest. Kilka tygodni później Zeffirelli ginie podczas próby naprawy małej wieży radiowej służącej jako rewolucyjna piracka radiostacja, a wkrótce zdjęcie jego podobizny staje się symbolem ruchu. Prywatna Jadalnia Komisarza Policji - autor Roebuck Wright: W wywiadzie telewizyjnym Roebuck Wright opowiada o swoim udziale w prywatnej kolacji z komisarzem sił policyjnych Ennui, przygotowanej przez legendarnego policjanta-slasha-szefa porucznika Nescaffiera. Obiad zostaje zakłócony, gdy syn komisarza, Gigi, zostaje porwany i przetrzymywany przez przestępców dla okupu. Po serii przesłuchań policja odkrywa kryjówkę porywacza i rozpoczyna obserwację. Film Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun to zbiór opowiadań z ostatniego numeru amerykańskiego magazynu opublikowanego w fikcyjnym francuskim mieście XX wieku.
1521 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Zabić Jesusa (2017) cały film online plakat

Zabić Jesusa

2017 | Dramat
Paula, kolumbijska studentka, była świadkiem zabójstwa swojego ojca, znanego profesora nauk politycznych. Policja nie wydaje się zainteresowana rozwiązaniem sprawy. To tylko kolejny numer na długiej liście ofiar konfliktu w Kolumbii. Pewnego dnia dziewczyna przypadkowo spotyka mordercę, młodego chłopaka... A jeśli i ona i morderca są ofiarami brutalnego i skorumpowanego systemu?
1351 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.