Hotel Poseidon HDRip (2021) cały film online plakat

Hotel Poseidon HDRipWitajcie w Hotelu Poseidon idealnym miejscu, aby zatrzymać się na chwilę, wciągnąć w płuca zalegający wszędzie kurz i zagłębić się we własne lęki oraz w skrywane traumy. To doskonały punkt startowy do rozpoczęcia powolnego popadania w szaleństwo poprzedzone zagubieniem i depresją. Zaletą ośrodka jest przede wszystkim jego klimatyczny wystrój łączący w sobie lepki brud, migotliwe światła, nadgniłe ściany, rybie truchła oraz widmo tężca czające się na każdym kroku. Skorzystaj z niepowtarzalnej oferty i pozwól dotkliwie zdewastować swoje zdrowie psychiczne już dziś! Dave jest wrakiem człowieka trzymającym się na nogach głównie za sprawą przyzwyczajenia. Co rano budzi się coraz bardziej zmęczony swoją egzystencją w rozpadającym się budynku. Włóczy się on po zaniedbanych korytarzach, nieprzerwanie zanurzając się w dusznym koszmarze rozgrywającym się na jawie. Mężczyzna traci zmysły, a hotel będący jego całym światem zamienia się w prywatny egzystencjalny czyściec przy którym Hotel Overlook stanowi urokliwy zakątek idealny na wakacyjny wyjazd z całą rodziną.

681 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Schrupałbym cię! (2017) cały film online plakat

Schrupałbym cię!

Dentysta Oskar to smakosz kanibal. Czule delektuje się swoimi pacjentami, ale nie ma odwagi zbliżyć do tej, którą sekretnie kocha od miesięcy.
1331 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Don't Let Go (2019) cały film online plakat

Don't Let Go

Po dziwnym i przerwanym połączeniu Jack udaje się do domu bratanicy, gdzie odkrywa, że została zamordowana. Kilka dni później mężczyzna odbiera telefon od zmarłej dziewczyny.
1171 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Paradox (2018) cały film online plakat

Paradox

Najdziwniejszy film, jaki kiedykolwiek zobaczycie.
891 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Co zrobił Jack? (2017) cały film online plakat

Co zrobił Jack?

Policjant przesłuchuje małpę, która jest podejrzewana o morderstwo.
1321 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
O nieskończoności (2019) cały film online plakat

O nieskończoności

"O nieskończoności" wzbogaca filmowy dorobek Roya Anderssona o refleksję na temat ludzkiego życia w całym jego pięknie i okrucieństwie, świetności i banalności. Wędrujemy...
1361 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.