Gramy u siebie  Home Team HDRip (2022) cały film online plakat

Gramy u siebie Home Team HDRipDwa lata po wygranej w Super Bowl zawieszony trener NFL Sean Payton wraca do rodzinnego miasta i próbuje odbudować więź z synem, trenując jego szkolną drużynę futbolową Pop Warner.

1531 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
King Richard: Zwycięska rodzina  King Richard HDRip (2021) cały film online plakat

King Richard: Zwycięska rodzina King Richard HDRipRichard Williams nie miał w życiu łatwo dorastał w świecie, w którym czarny kolor skóry oznaczał z założenia bycie gorszym, niezależnie od pasji czy talentu. Trudno zatem się dziwić, że desperacko chce, żeby jego dzieci stały się kimś i zyskały posłuch na świecie. W przeciwieństwie do wielu myślących podobnie do niego rodziców, którzy po latach starań muszą zadowolić się wyłącznie świadomością, że wychowali dzieci na dobrych ludzi. Richard zabiera się za wykonywanie swego ambitnego planu jeszcze przed narodzinami córek, Venus i Sereny, które staną się w przyszłości jednymi z najbardziej znanych tenisistek w historii sportu. Następnie, niezależnie od sytuacji, Richard wchodzi oknami wszędzie tam, gdzie zamknięto przed nim drzwi, ignoruje lekceważące uwagi białych komentatorów i trenerów, popycha swe córki do przekraczania kolejnych fizycznych i mentalnych barier. W końcu udaje mu się osiągnąć swój cel, ale jedynie od widza zależy ocena drogi, którą przeszedł w tym czasie.

3171 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Droga zwycięzcy - Heart of Champions HDRip (2021) cały film online plakat

Droga zwycięzcy - Heart of Champions HDRipDwukrotnie nominowany do Oscara Michael Shannon ( Na noże?, Zwierzęta nocy?) w fascynującym i inspirującym filmie o braterstwie, rywalizacji i rodzinie, rozgrywającym się w środowisku trenujących wioślarstwo studentów elitarnego amerykańskiego uniwersytetu. W pozostałych rolach występują: Alexander Ludwig ( Igrzyska śmierci?, Wikingowie?), Charles Melton ( Riverdale?, Bad Boys For Life?), Alex MacNicoll ( Vice?, Piąta fala?) i Ash Santos ( American Horror Story: Apokalipsa?). Za kamerą stanął Michael Mailer, autor poruszającego dramatu z Demi Moore i Alekiem Baldwinem Miłość w ciemności?.

Po zakończeniu ostatnich narodowych mistrzostw, uniwersytecka drużyna wioślarska pogrąża się w chaosie i ciągłych sporach między Aleksem (Alexander Ludwig), Chrisem (Charles Melton), Johnem (Alex MacNicoll) i pozostałymi wioślarzami. Aby poprawić atmosferę w zespole, stanowisko trenera obejmuje weteran wojenny Murphy (Michael Shannon). Korzystając z własnych doświadczeń i niekonwencjonalnych metod, mężczyzna stara się oczyścić grupę z wewnętrznych konfliktów i obudzić w niej ducha współzawodnictwa, który zainspiruje ich do ciężkiej pracy. Jednak największą lekcją będzie uświadomienie młodym podopiecznym, że aby osiągnąć mistrzostwo, najpierw trzeba zbudować drużynę.

1781 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Ostatni mistrz  The Last Champion HDRip (2020) cały film online plakat

Ostatni mistrz The Last Champion HDRipJohn Wright (Cole Hauser) był lokalnym bohaterem wschodzącą gwiazdą licealnej drużyny zapaśniczej i obiecującym olimpijczykiem. Mógł mieć wszystko? ale jedną decyzją pogrążył swoje marzenia i opuścił rodzinne strony w atmosferze skandalu, który będzie go prześladował przez lata. Dwadzieścia lat później John wraca do swojego miasteczka na wieść o śmierci matki, aby zachować rodzinny dom. Chłodne przyjęcie ze strony dawnych znajomych i sąsiadów wskazuje na to, że miasteczko wciąż mu nie wybaczyło. Nieoczekiwanie John otrzymuje szansę na odwrócenie swojego losu poprzez objęcie stanowiska trenera licealnej drużyny zapaśniczej. Tam poznaje m.in. Michaela utalentowanego nastolatka z trudnego domu, który ma swojego prywatnego wroga do pokonania. Czy John wykorzysta drugą szansę i stanie się przykładem dla drużyny i Michaela? Czy też ulegnie niedającym mu spokoju demonom z przeszłości?

1781 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Ostatni mistrz - The Last Champion HDRip (2020) cały film online plakat

Ostatni mistrz - The Last Champion HDRipJohn Wright (Cole Hauser) był lokalnym bohaterem wschodzącą gwiazdą licealnej drużyny zapaśniczej i obiecującym olimpijczykiem. Mógł mieć wszystko? ale jedną decyzją pogrążył swoje marzenia i opuścił rodzinne strony w atmosferze skandalu, który będzie go prześladował przez lata. Dwadzieścia lat później John wraca do swojego miasteczka na wieść o śmierci matki, aby zachować rodzinny dom. Chłodne przyjęcie ze strony dawnych znajomych i sąsiadów wskazuje na to, że miasteczko wciąż mu nie wybaczyło. Nieoczekiwanie John otrzymuje szansę na odwrócenie swojego losu poprzez objęcie stanowiska trenera licealnej drużyny zapaśniczej. Tam poznaje m.in. Michaela utalentowanego nastolatka z trudnego domu, który ma swojego prywatnego wroga do pokonania. Czy John wykorzysta drugą szansę i stanie się przykładem dla drużyny i Michaela? Czy też ulegnie niedającym mu spokoju demonom z przeszłości?

1861 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Poobijana  Bruised HDRip (2021) cały film online plakat

Poobijana Bruised HDRipByła gwiazda mieszanych sztuk walki chwyta się ostatniej szansy na odbicie w ringu, walcząc zarazem o prawo do dziecka.

1251 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Żużel HDRip (2020) cały film online plakat

Żużel HDRipMistrz motocyklowy Lowa (Tomasz Ziętek) jest obiektem westchnień kobiet i źródłem zazdrości rywali z toru (Mateusz Kościukiewicz). Pogodny, miły dla ludzi, zwyczajny?, ma frajdę z życia i tego, co robi. Jednak szelmowski uśmiech chłopaka skrywa codzienne zmagania ze strachem, widmem kontuzji i wypadków na żużlowych stadionach. Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy na drodze Lowy staje śliczna Roma (Jagoda Porębska). Czy zakochany w prędkości i motorach zawodnik, dla którego sport jest nie tylko szaleńczą, młodzieńczą pasją, ale też ucieczką od szarej rzeczywistości, znajdzie w swoim sercu miejsce na prawdziwą miłość

1661 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Po prostu walcz 4  Never Back Down: Revolt HDRip (2021) cały film online plakat

Po prostu walcz 4 Never Back Down: Revolt HDRipKiedy amatorski bokser nie chce podjąć walki, jego siostra Anya (Olivia Popica) musi udać się do Rzymu i walczyć dla elitarnej publiczności, aby pomóc spłacić dług brata wobec bossa mafii, Juliana (James Faulkner). Kiedy przybywa na miejsce, zostaje pojmana przez bezlitosnego Janka (Michael Bisping) i szybko orientuje się, że jest jedną z wielu kobiet, które zostały uprowadzone i zmuszone do walki dla śmiertelnie niebezpiecznego syndykatu zajmującego się handlem ludźmi. Jedynym wyjściem dla Anyi jest poddanie się żądaniom Janka lub połączenie sił z innymi kobietami i zniszczenie oprawców.

1641 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
The Brawler (2019) cały film online plakat

The Brawler

2081 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Embattled (2020) cały film online plakat

Embattled

Syn znanego zawodnika MMA chce iść w ślady ojca, ale najpierw musi dowiedzieć się jak wyrwać się z przemocowego środowiska.
1501 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Anelka: Piłkarz niezrozumiany (2020) cały film online plakat

Anelka: Piłkarz niezrozumiany

Tajemniczy, wyjątkowy, a może i taki, i taki? Autorzy tego dokumentu zagłębiają się w kontrowersyjną przeszłość znanego francuskiego piłkarza Nicolasa Anelki.
1101 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Reguły gry (2019) cały film online plakat

Reguły gry

Sport jest prawdziwą pasją trojga młodych bohaterów filmu Michaela Barnetta. Sarah, Andraya i Mack, transpłciowe amerykańskie nastolatki, muszą stawić czoło wielu...
1141 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Mój mundial (2017) cały film online plakat

Mój mundial

Utalentowany 13-letni piłkarz, Tito, zwraca na siebie uwagę łowcy talentów. Ubodzy rodzice podpisują w imieniu syna pierwszy zawodowy kontrakt futbolisty. Trudy treningów i zawodów, sukcesy, sława i wywiady w telewizji, alkohol i nieposłuszeństwo wobec ojca - dokąd zmierza kariera Tito? Czy w życiu nastolatka są ważniejsze sprawy od mirażu sławy i pieniędzy?
1101 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Ścigając marzenie (2019) cały film online plakat

Ścigając marzenie

Ona marzy o karierze wokalistki, ale na razie pracą w nocnych klubach spłaca dług zaciągnięty u gangsterów. On pada i...
1161 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Kaiser - piłkarski oszust wszech czasów (2018) cały film online plakat

Kaiser - piłkarski oszust wszech czasów

Kariera Brazylijczyka Carlosa Henrique Raposo, pseudonim "Kaiser", to najbardziej niesamowita historia w dziejach piłki...
1281 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Alex i ja (2018) cały film online plakat

Alex i ja

Reagan Willis ma jedno marzenie. Chce grać w piłkę nożną tak dobrze, jak jej idolka - Alex Morgan. W pokoju nastolatki znajduje się nawet...
1131 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
A to B to Rollerski (2017) cały film online plakat

A to B to Rollerski

741 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Triumf (2017) cały film online plakat

Triumf

14 października 2014 roku na belgradzkim stadionie Partizana, w ramach eliminacji do EURO 2016, odbył się mecz piłki nożnej między Serbią a Albanią. Ze względu na napiętą...
741 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Cagefighter (2020) cały film online plakat

Cagefighter

2020 | Sportowy
Reiss jest najlepszym mistrzem, który kiedykolwiek walczył w organizacji MMA. Kiedy promotor daje mu za rywala gwiazdę wrestlingu staje on przed największym wyzwaniem w swojej karierze.
821 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Schumacher (2021) cały film online plakat

Schumacher

Ekskluzywne wywiady i archiwalne materiały filmowe wykorzystane w tym filmie składają się na intymny portret siedmiokrotnego mistrza Formuły 1 Michaela Schumachera.
721 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.