Bitwa: Freestyle - Battle: Freestyle HDRip (2022) cały film online plakat

Bitwa: Freestyle - Battle: Freestyle HDRipAmalie jest w euforii, kiedy jej zespół zostaje zakwalifikowany na zawody w Paryżu, ale spotkanie z dawno niewidzianą matką odrywa jej myśli od turnieju.

1151 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Bitwa: Freestyle  Battle: Freestyle HDRip (2022) cały film online plakat

Bitwa: Freestyle Battle: Freestyle HDRipAmalie jest w euforii, kiedy jej zespół zostaje zakwalifikowany na zawody w Paryżu, ale spotkanie z dawno niewidzianą matką odrywa jej myśli od turnieju.

821 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Piosenki o miłości HDRip (2021) cały film online plakat

Piosenki o miłości HDRip

Dziewczyna z małego miasta o wyjątkowym talencie. Skłócony z ojcem chłopak z bogatego warszawskiego domu. Ona nie wierzy w siebie, on szuka własnej drogi. Połączy ich przypadkowe spotkanie, a niezwykła melodia sprawi, że między tą dwójką narodzi się uczucie. Jednak aby melodia stała się prawdziwą piosenką o miłości oboje będą musieli przewartościować swój świat, pełen marzeń i ambicji.
1991 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Marzec '68 HDRip (2022) cały film online plakat

Marzec '68 HDRip

"Marzec ’68" opowiada historię miłości dwojga młodych ludzi w czasie antysemickiej nagonki inspirowanej przez komunistyczne władze. Wydarzenia przedstawione w filmie obejmują okres od protestu wywołanego zakazem wystawiania "Dziadów" (30 stycznia 1968 r.) do przemówienia Władysława Gomułki z 19 marca 1968, które w dużym stopniu przesądziło o represjach i masowej emigracji obywateli pochodzenia żydowskiego. Na tle wzmacnianego przez rządzących antysemityzmu rodzi się pierwsza, młodzieńcza miłość studentów, Janka i Marty, którzy niespodziewanie dla siebie, będą musieli szybko dojrzeć i stawić czoła systemowi opresji.
3681 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Mascarpone HDRip (2021) cały film online plakat

Mascarpone HDRip

Antonio rozstaje się z mężem i nagle musi znaleźć nowy dom, pracę, a przede wszystkim – cel w życiu. Wynajmuje sobie pokój i zatrudnia się w piekarni. Zaczyna stawiać czoła rzeczywistości z pomocą przyjaciół, pasji do słodyczy i... aplikacji do randkowania. "Mascarpone" to komedia romantyczna w ciepłym włoskim stylu, z niezwykłym powiewem świeżości. W centrum znajdują się trzydziestolatkowie żyjący w Rzymie, którzy wspierają się nawzajem i dzięki temu mogą spełnić marzenia o karierze i odnalezieniu prawdziwej miłości… do siebie.
3171 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Zakochana Anais HDRip (2021) cały film online plakat

Zakochana Anais HDRip

2021 | romans
Pełnometrażowy debiut francuskiej reżyserki Charline Bourgeois-Tacquet to pełna świeżej, młodzieńczej energii komedia obyczajowa. Ta zmysłowa, pięknie sfotografowana historia opowiada o poszukiwaniu tożsamości, odkrywaniu siebie i pokonywaniu własnych ograniczeń. Konfrontację młodości z doświadczeniem uosabiają świetne role Anaïs Demoustier oraz gwiazdy kina europejskiego Valerii Bruni Tedeschi. Anaïs to jeden wielki chaos. Przemierzająca ulice Paryża na rowerze, zawsze spóźniona, roztargniona, niedyskretna. Nawet jeśli nie ma grosza przy duszy, trudno odmówić jej w tym wszystkim uroku. Młoda kobieta zdaje sobie jednak sprawę, że jest tuż przed sporymi zmianami w swoim życiu. Związek z Raoulem należy już do przeszłości, przed nią z kolei konieczność zmierzenia się z powracającą chorobą matki. Jakby mało było komplikacji, bohaterka, nie zastanawiając się nad konsekwencjami, wdaje się w romans z żonatym mężczyzną. Szybko okazuje się jednak, że osobą, do której najbardziej chce się zbliżyć, wcale nie jest Daniel, a jego intrygująca partnerka - Émilie. Chwilowe zaślepienie czy głębsza fascynacja? Względne bezpieczeństwo, a może podjęcie ryzyka? Na te pytania pełna zapału, ale i uroczej lekkomyślności Anaïs będzie musiała znaleźć odpowiedzi.
2241 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Reminiscencja  Reminiscence HDRip (2021) cały film online plakat

Reminiscencja Reminiscence HDRipNick Bannister, samotny weteran mieszkający w Miami, oferuje klientom możliwość ponownego przeżycia każdego wspomnienia, jakiego zapragną. Jego życie zmienia się, gdy poznaje Mae.

1161 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Nie na moim podwórku  Nimby HDRip (2020) cały film online plakat

Nie na moim podwórku Nimby HDRip19-letnia Mervi jest lesbijką. Od roku mieszka ze swoją dziewczyną Kata w hipsterskiej dzielnicy Helsinek. Mervi nie powiedziała jeszcze o tym rodzicom. Kata swoim też nie. Dziewczyny postanawiają się ujawnić. Mają plan, żeby zacząć od łatwiejszej konfrontacji, czyli od rodziców Mervi. Jadą do jej rodzinnego miasta i trafiają w sam środek orgii urządzanej przez rodziców. Okazuje się, że Mervi nie jest jedyną osobą w swojej rodzinie, która ma tajemnice. Jej rodzice od lat żyją w otwartym związku biseksualnym i są swingersami. Robi się jeszcze dziwniej, kiedy w domu Mervi pojawia się matka Katy - ciemnoskóra muzułmańska działaczka polityczna oraz były chłopak Mervi - neonazista z kumplami. Wkrótce grupa ludzi, którzy nie mogą się wzajemnie tolerować, zostaje uwięziona w jednym domu.

1601 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Wszystkie jasne miejsca  All the Bright Places HDRip (2020) cały film online plakat

Wszystkie jasne miejsca All the Bright Places HDRip"Wszystkie jasne miejsca" to opowieść na podstawie światowego bestselleru Jennifer Niven o losach Violet Markey (Elle Fanning) i Theodora Fincha (Justice Smith), którzy poznają się pewnego dnia, co na zawsze odmienia ich życie. Zmagając się z emocjonalnym bagażem i fizycznymi bliznami swojej przeszłości, wspólnie odkrywają, że nawet z pozoru najmniej ważne miejsca i momenty mogą coś oznaczać. Ten wciągający dramat oferuje świeże i ludzkie spojrzenie na temat zaburzeń psychicznych i ich wpływu na związki, a także na piękno młodzieńczej miłości, która odciska trwały ślad na życiu.

1781 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Nigdy nie całuj faceta w świątecznym swetrze  Never Kiss a Man in a Christmas Sweater HDRip (2020) cały film online plakat

Nigdy nie całuj faceta w świątecznym swetrze Never Kiss a Man in a Christmas Sweater HDRipDla samotnej matki Maggie O'Donnell (Ashley Williams) Boże Narodzenie było zawsze czasem spędzanym w otoczeniu rodziny, ale w tym roku jej córka Ellen wyjechała na święta z ojcem, co oznacza, że Maggie spędzi Wigilię sama w domu. Wszystko zmienia się, kiedy kobieta dosłownie wpada na Lucasa Cavelli (Niall Matter) na stoisku z choinkami. Maggie boleśnie uderza go świątecznym drzewkiem i ranny Lucas jest zmuszony zrezygnować z wyjazdu na narty do Aspen i zostać na święta w mieście. Maggie bardzo chce mu to wynagrodzić i zaprasza go do swojego domu. Wspólnie spędzają Boże Narodzenie, nawzajem się wspierając. W ciągu świąt połączy ich przyjaźń i coraz bliższa więź, która szybko przerodzi się w miłość.

2441 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Przyjaciel z dzieciństwa  This Little Love of Mine HDRip (2021) cały film online plakat

Przyjaciel z dzieciństwa This Little Love of Mine HDRip

2021 | Romans


Prawniczka-pracoholiczka próbuje przekonać kolegę z dzieciństwa, aby przejął rodzinną firmę. Gdy dawne uczucia odżywają, zaczynają przeszkadzać w interesach.

1761 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Kartografia pod jemiołą  Maps and Mistletoe HDRip (2021) cały film online plakat

Kartografia pod jemiołą Maps and Mistletoe HDRipEmilia Martin chce spędzić w domu kameralne święta Bożego Narodzenia. Praca kartografki, która projektuje szkolne mapy wymaga od niej, aby nieustannie śledziła zmiany na świecie. Dlatego przerwa świąteczna spędzona przy kominku wydaje się być miłą chwilą wytchnienia. W ostatniej chwili jej szef wpada na pewien pomysł i chce, aby Emilia zaprojektowała oryginalną mapę Bieguna Północnego. Emilia prosi o radę Drew Campbella, odkrywcę, który zdobył biegun już dwukrotnie. Na początku Drew jest nie chce współpracować, ale w końcu oboje uzgadniają, że będą sobie nawzajem pomagać. Niedługo potem okazuje się, że dokładna kartografka i kochający wolność poszukiwacz przygód mogą stać się zgranym zespołem, który wspólnie będzie odkrywać świąteczną krainę i znajdzie tam swój własny skarb.

1641 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Wszystkie jasne miejsca PL (2020) cały film online plakat

Wszystkie jasne miejsca PL

W filmie zagrali między innymi Elle Fanning, Justice Smith, Alexandra Shipp, Keegan-Michael Key, Virginia Gardner, Luke Wilson, Nicole Forester, Lamar Johnson oraz Kelli O'Hara. Violet Markey i Theodor Finch poznają się pewnego dnia, co na zawsze odmienia ich życie. Zmagając się z emocjonalnym bagażem i fizycznymi bliznami swojej przeszłości, wspólnie odkrywają, że nawet z pozoru najmniej ważne miejsca i momenty mogą coś oznaczać. Ten wciągający dramat oferuje świeże i ludzkie spojrzenie na temat zaburzeń psychicznych i ich wpływu na związki, a także na piękno młodzieńczej miłości, która odciska trwały ślad na życiu. Film Wszystkie jasne miejsca to opowieść na podstawie światowego bestselleru Jennifer Niven o tym samym tytule.
1891 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Nie z mojej ligi 2  Still Out of My League  Ancora pi? bello HDRip (2021) cały film online plakat

Nie z mojej ligi 2 Still Out of My League Ancora pi? bello HDRipPo rozstaniu z facetem swoich marzeń zmagająca się z chorobą Marta zakochuje się w artyście. Życie ma w zanadrzu kilka niespodzianek dla niej i jej przyjaciół.

1971 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Składanka  Mixtape HDRip (2021) cały film online plakat

Składanka Mixtape HDRipW milenijnego Sylwestra 12-letnia Beverly Moody (Gemma Brooke Allen) znajduje uszkodzoną kasetę nagraną przez jej nieżyjących rodziców w czasach, gdy byli nastolatkami. Wychowywana przez babcię Gail (Julie Bowen), która też była nastoletnią matką i której mówienie o zmarłej córce sprawia ogromny ból, Beverly dostrzega w tej taśmie szansę, aby w końcu dowiedzieć się czegoś o swoich rodzicach. Postanawia więc odszukać wszystkie piosenki z kasety. Po drodze zaprzyjaźnia się z dziwaczną sąsiadką Ellen (Audrey Hsieh), onieśmielająco twardą Nicky (Olga Petsa) i Antim (Nick Thune), zbuntowanym właścicielem sklepu z płytami, który jest kluczem do znalezienia wszystkich utworów i do odradzającej się więzi między Gail i Beverly.

1311 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun / The French Dispatch PL (2021) cały film online plakat

Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun / The French Dispatch PL

The French Dispatch prezentuje zbiór opowiadań z ostatniego numeru amerykańskiego magazynu opublikowanego w fikcyjnym francuskim mieście XX wieku.
3421 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Needle in a Timestack PL (2021) cały film online plakat

Needle in a Timestack PL

Nick i Janine są szczęśliwym małżeństwem do czasu gdy jej były mąż próbuje ich rozdzielić. Gdy wspomnienia Nicka znikają, musi on zdecydować, co jest gotów poświęcić.
1061 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Cudak HDRip (2021) cały film online plakat

Cudak HDRipRoman Cudakowski, dla przyjaciół Cudak, gra w kapeli na weselach i miejskich imprezach. W czasie okupacji muzykowi nie wiedzie się dobrze. Szansą na zarobek stają się wstępy w lokalu dla Niemców. Ci nie wyobrażają siebie jednak orkiestry bez skrzypka. Wówczas Cudak na koncerty wyprowadza z getta uzdolnionego Szymona Akermana, z którym przed wojną nie żył w zgodzie. W nowej rzeczywistości obydwaj nawzajem siebie potrzebują: Cudak może zarabiać grając z Akermanem, ten natomiast zyskuje szansę na przeżycie. Pewnego dnia Roman decyduje się na stałe zabrać z getta skrzypka z jego rodziną, by ukrywać ich z narażeniem życia w swoim domu.

1381 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Nie żałuj przeszłości - Needle in a Timestack HDRip (2021) cały film online plakat

Nie żałuj przeszłości - Needle in a Timestack HDRipW tej porywającej historii o podróżach w czasie, jeden człowiek musi nauczyć się oddzielać rzeczywistość od iluzji, zanim straci wszystko. Kiedy między Nickiem i Janine (nominowani do Oscara Leslie Odom, Jr. i Cynthia Erivo) wszystko jest pozornie idealne, były mąż Janine (Orlando Bloom) wypacza czas, by szukać tego, co jego, i sprowadzić na parę kłopoty. Nick musi odróżnić, co jest prawdziwe, a co nie, ale gdy jego wspomnienia zanikają i pojawia się również jego dziewczyna z college'u, nic nie jest takie, jak się wydaje.

1541 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Zamiana z księżniczką 3 - The Princess Switch: Romancing the Star HDRip (2021) cały film online plakat

Zamiana z księżniczką 3 - The Princess Switch: Romancing the Star HDRipKiedy ginie bezcenny przedmiot, królowa Margaret i księżniczka Stacy korzystają z pomocy sobowtórki Margaret, przebojowej Fiony, którą wspiera atrakcyjny, tajemniczy mężczyzna z jej przeszłości... Świąteczny romans rozkwita na nowo z całą mocą, a przy okazji dochodzi do pewnej nieoczekiwanej zamiany.

2681 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.