Mój dług HDRip (2022) cały film online plakat

Mój dług HDRip

2022 | dramat
Młody przedsiębiorca Sławomir Sikora (Bartosz Sak) prześladowany przez bezwzględnego bandytę dopuszcza się morderstwa w obronie swoich najbliższych. Skazany na 25 lat więzienia trafia za kraty, gdzie musi walczyć o przetrwanie w środowisku recydywistów skazanych za najcięższe zbrodnie. Pozbawiony nadziei na sprawiedliwość, odizolowany od tych, których kocha (w roli narzeczonej Anna Karczmarczyk), musi znaleźć w sobie siłę, by przeżyć i pozostać sobą. Każdy dzień tutaj jest walką o zachowanie godności i człowieczeństwa. Jest grą o życie, toczącą się według wyjątkowo brutalnych reguł. Sikora podejmuje tę walkę i nie daje się złamać. Uczy się zyskiwać sojuszników i przyjaciół, zdobywać szacunek i lawirować pomiędzy więziennymi subkulturami. Dzięki przyjaźni ze skazanym za zabójstwo uciekinierem z Legii Cudzoziemskiej (Piotr Stramowski) oraz pomocy działaczki na rzecz praw człowieka (Olga Bołądź), Sikorze udaje się uwierzyć, że jeszcze nie wszystko jest dla niego stracone. Ale kluczowe decyzje zapadają daleko za murami…
2 8311 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Dawid i Elfy HDRip (2021) cały film online plakat

Dawid i Elfy HDRipSkąd w krainie świętego Mikołaja bierze się magiczna moc? Elf Albert wierzy, że daje ją miłość ludzi, która bierze się z wdzięczności za prezenty. Albert nie rozumie, po co potrzebny jest święty Mikołaj, z którym kryje się w niewidzialnych saniach. Czy nie lepiej pojechać do ludzi oraz pełnymi garściami korzystać z ich miłości? Albert chce sprawdzić czy ma rację i ucieka z krainy świętego Mikołaja. Okazuje się jednak, że na Ziemi nikt go nie kocha, nikt nie potrzebuje jego magii, ani prezentów. Magiczna moc Alberta zaczyna słabnąć. Na szczęście spotyka 11-letniego Dawida, który wierzy w magię świąt i sam bezskutecznie szuka jej w wielkim mieście. Dawid obdarza Alberta szczerą miłością. Dla przyjaciela gotów jest zrobić wszystko. Mimo to Albert wciąż traci moc. Wygląda na to, że miłość człowieka jej nie zwiększa. Skąd w takim razie ją wziąć Jeśli Albert i Dawid nie znajdą odpowiedzi, elfowi grozi najgorsze.

2081 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Andrzej Kołodziej  Bardzo polska opowieść (2019) cały film online plakat

Andrzej Kołodziej Bardzo polska opowieść

1231 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Hura  Wciąż żyjemy! (2019) cały film online plakat

Hura Wciąż żyjemy!

2019 | Dramat
Szkoda, że film w pewnym momencie traci rozpęd, pogrążając w kolejnych niedopowiedzeniach i nie szuka satysfakcjonujących rozwiązań fabularnych.
1361 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Moja polska dziewczyna (2018) cały film online plakat

Moja polska dziewczyna

2018 | Dramat
Amerykańska reżyserka kręci dokument o Polce mieszkającej w Londynie. Bohaterka natarczywie miesza się do pracy twórców filmu.
1421 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Nasza mała Polska (2019) cały film online plakat

Nasza mała Polska

Co roku kilkanaścioro młodych Japończyków rozpoczyna studia na Wydziale Polonistyki Tokijskiego Uniwersytetu Studiów Zagranicznych. Jednym z obowiązkowych zadań studentów...
1241 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Sala samobójców  Hejter (2020) cały film online plakat

Sala samobójców Hejter

2020 | Thriller
Wydalony z Uniwersytetu Warszawskiego student prawa, zostaje przyłapany na plagiacie. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich.
2151 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Twarz (2017) cały film online plakat

Twarz

2017 | Dramat
Jacek powraca do swojego rodzinnego miasteczka, po przymusowej operacji rekonstrukcji twarzy.
1451 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Projekt Floryda (2017) cały film online plakat

Projekt Floryda

2017 | Dramat
Historia sześcioletniej rozrabiaki Moonee i jej zbuntowanej matki Halley, próbujących ułożyć sobie życie w tanim motelu na obrzeżach najszczęśliwszego miejsca na świecie - Disneylandu.
1611 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.