Wyjdź za mnie  Marry Me HDRip (2022) cały film online plakat

Wyjdź za mnie Marry Me HDRip"Marry Me" to komedia romantyczna, pełna piosenek Jennifer Lopez i światowej sławy latynoskiej gwiazdy, Malumy. To historia miłosna o celebrytach, małżeństwie i mediach społecznościowych. Jennifer Lopez gra supergwiazdę muzyki Kat Valdez, która jest w związku z Bastianem, też gwiazdą muzyczną (w tej właśnie roli zobaczymy debiutującego w filmie fabularnym Malumę). Ich wspólny, wielki hit "Marry Me" zdobywa kolejne listy przebojów. Oni, zakochani, postanawiają się pobrać przed swoją publicznością. Ceremonia ma być transmitowana na platformach społecznościowych. Jednak Kat na chwilę przed powiedzeniem "tak" odkrywa, że Bastian ją zdradził. Chcąc zemścić się na Bastianie, postanawia poślubić nieznajomego człowieka, którego wybiera losowo z publiczności. Wybór pada na Charliego Gilberta (Owen Wilson), który został zaciągnięty na koncert przez swoją nastoletnią córkę (Chloe Coleman) i najlepszą przyjaciółkę (Sarah Silverman). Czy dwoje ludzi z tak kompletnie innych światów może pokonać przepaść ich dzielącą i stworzyć miejsce, do którego oboje należą Przekonamy się już w Walentynki.

821 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Bitwa: Freestyle - Battle: Freestyle HDRip (2022) cały film online plakat

Bitwa: Freestyle - Battle: Freestyle HDRipAmalie jest w euforii, kiedy jej zespół zostaje zakwalifikowany na zawody w Paryżu, ale spotkanie z dawno niewidzianą matką odrywa jej myśli od turnieju.

1161 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Bitwa: Freestyle  Battle: Freestyle HDRip (2022) cały film online plakat

Bitwa: Freestyle Battle: Freestyle HDRipAmalie jest w euforii, kiedy jej zespół zostaje zakwalifikowany na zawody w Paryżu, ale spotkanie z dawno niewidzianą matką odrywa jej myśli od turnieju.

821 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Metal Lords HDRip (2022) cały film online plakat

Metal Lords HDRipDla nastoletnich wyrzutków Huntera i Kevina droga do sławy jest prosta: poświęcić się metalowi. Wygrać bitwę zespołów. I zdobyć chwałę godną bogów.

1111 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Piosenki o miłości HDRip (2021) cały film online plakat

Piosenki o miłości HDRip

Dziewczyna z małego miasta o wyjątkowym talencie. Skłócony z ojcem chłopak z bogatego warszawskiego domu. Ona nie wierzy w siebie, on szuka własnej drogi. Połączy ich przypadkowe spotkanie, a niezwykła melodia sprawi, że między tą dwójką narodzi się uczucie. Jednak aby melodia stała się prawdziwą piosenką o miłości oboje będą musieli przewartościować swój świat, pełen marzeń i ambicji.
1991 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Respekt - królowa soul  Respect HDRip (2021) cały film online plakat

Respekt - królowa soul Respect HDRipFilm opowiada o dwudziestu latach z życia Arethy Franklin, legendy amerykańskiej muzyki, która doczekała się przydomku "królowej soulu". Akcja rozpoczyna się w 1952 roku, gdy nastoletnia Aretha śpiewa gospel w kościelnym chórze i stara się radzić sobie na różne sposoby z rozgrywającymi się w domu wojnami, kończy zaś w roku 1972, gdy Franklin miała już na koncie zarówno gigantyczne międzynarodowe przeboje, jak i toksyczne małżeństwo. W międzyczasie obserwujemy kolejne stopnie kariery Franklin i zmiany zachodzące w jej osobowości kształtowanej przez intensywnych i władczych mężczyzn, którzy projektowali na nią własne aspiracje i wewnętrzne demony, ale także zaangażowanie w nagłaśnianie ruchu na rzecz praw obywatelskich. Obserwujemy wyśpiewywane przez Arethę emocjonalnym głosem wzloty oraz niezauważane przeważnie przez kulturę popularną prywatne porażki, które wrzuciły w pewnym momencie Franklin w szpony alkoholizmu. Dziewczynka, która stała się gwiazdą, przez resztę życia walczyła, by pozostać dawną sobą.

1621 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Miodowe dziewczyny  Honey Girls HDRip (2021) cały film online plakat

Miodowe dziewczyny Honey Girls HDRipBuild-A-Bear Entertainment przedstawia Miodowe Dziewczyny! Gdy trzy młode muzyczki zostają wybrane do udziału w konkursie, który ma wyłonić kolejną wybitną artystkę solową, szybko odkrywają, że lepiej sobie radzą jako grupa. Potajemnie tworzą zespół Miodowe Dziewczyny, a napisana przez nich piosenka, którą wykonują w przebraniach, staje się megahitem, rozprzestrzeniającym się jak wirus! Żeby nie odpaść, muszą ukrywać istnienie grupy przed prowadzącą, globalną supergwiazdą Fancy G (Ashanti), którą interesuje tylko wykonawczyni solowa. W końcu trójka uczestniczek konkursu będzie musiała zdecydować, co jest ważniejsze wygrana w konkursie talentów czy zdobycie trwałej przyjaźni.

1531 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Wesele w kurnej chacie PL (2016) cały film online plakat

Wesele w kurnej chacie PL

2016 | Muzyczny
Filmowa tragikomedia zrealizowana w konwencji musicalu. Całość oparta na nowych wykonaniach piosenek Jana Kaczmarka, które układają się w uniwersalną opowieść o Polsce i Polakach, o naszej historii, naszych mitach, fantazji, marzeniach i przywarach..
1151 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Narodziny gwiazdy PL (2018) cały film online plakat

Narodziny gwiazdy PL

Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą. Film Narodziny gwiazdy to dramat, który opowiada historię znanego muzyka country Jacksona Maine'a, którego kariera powoli zaczyna blaknąć. Na swojej drodze poznaje początkującą wokalistkę Ally. Dziewczyna nie wierzy w swoje możliwości, jednak pod wpływem Jasona zaczyna występować na scenie. Wielka kariera nie idzie jednak w parze z miłością. Choć Jasona i Ally łączy wielkie uczucie, to sława zaczyna powoli niszczyć ich relację. Czy Jacksonowi i Ally uda się przetrwać? A może presja publiczności i własnych obaw będzie zbyt duża? Dramat o miłości Narodziny gwiazdy to współczesne spojrzenie na toksyczny związek, który łączy, ale jednocześnie niszczy dwoje ludzi. Piekielnie zdolna, choć niepewna siebie Ally (Lady Gaga) przypadkiem spotyka w barze gwiazdora country (Bradley Cooper). Mimo różnic zakochują się w sobie i postanawiają wyruszyć we wspólną trasę. Dla niej to uczucie stanie się inspiracją do artystycznej pracy, a także katapultą do wielkiej kariery. Dla niego - być może początkiem końca. Film Narodziny gwiazdy to już trzeci remake dramatu o miłości o tym samym tytule z 1937 roku. Tym razem w rolę gwiazdy country wcielił się Bradley Cooper, który brał udział w pisaniu scenariusza, a także jest reżyserem i producentem filmu. Partneruje mu gwiazda muzyki pop, Lady Gaga.
3151 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Dollhouse: Jak amerykańska popkultura pozbawia kobiety podmiotowości (2018) cały film online plakat

Dollhouse: Jak amerykańska popkultura pozbawia kobiety podmiotowości

"Ekipa Ameryka spotyka feminizm podczas dzikich, szalonych igraszek ze współczesną polityką płci" - reklamuje swój pełnometrażowy debiut reżyserka Nicole Brending. I...
1441 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Powietrze (2018) cały film online plakat

Powietrze

Kiedy Manja spotyka buntowniczkę o imieniu Louk, ściganą przez łowców z lasu, od razu się w niej zakochuje. Louk wyznaje...
1331 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Who the Fuck is That Guy? The Fabulous Journey of Michael Alago (2017) cały film online plakat

Who the Fuck is That Guy? The Fabulous Journey of Michael Alago

Poznaj historię życia Michaela Alago, pracownika wytwórni płytowej i portorykańskiego geja z Nowego Jorku, który podpisał mnóstwo kontraktów, m.in. z Metallicą.
1331 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Republika  Narodziny legendy (2017) cały film online plakat

Republika Narodziny legendy

1591 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Taylor Swift: Reputation Stadium Tour (2018) cały film online plakat

Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

Taylor Swift koncertuje w Dallas w ramach Reputation Stadium Tour. To będzie niezapomniany i spektakularny wieczór pełen muzyki, wspomnień i olśniewających wrażeń.
1371 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Consider Yourself (2018) cały film online plakat

Consider Yourself

1131 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Gundermann (2018) cały film online plakat

Gundermann

Gerhard Gundermann był piosenkarzem z NRD, który czarował publiczność inteligentnymi tekstami melancholijnych ballad i piosenek rockowych. Mężczyzna pracował również przez całe życie w kopalniach węgla jako operator koparki. Artysta miał lewicowe poglądy, a jego piosenki często stanowiły krytykę systemu. Miał również swoje ciemne oblicze. Współpracował z niemiecką tajną policją - Stasi, do czego przyznał się publicznie po upadku żelaznej kurtyny.
1021 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Roger Waters: Us + Them (2019) cały film online plakat

Roger Waters: Us + Them

Film dokumentujący trasę koncertową Rogera Watersa, która odbyła się w latach 2017-2018.
951 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Powrót Kate Nash (2018) cały film online plakat

Powrót Kate Nash

Mówi, że muzyka trzyma ją przy życiu, choć funkcjonowanie w przemyśle muzycznym prawie ją zabiło. Brytyjska wokalistka...
1401 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Sinatra (2021) cały film online plakat

Sinatra

Historia życia legendarnego piosenkarza i aktora, Franka Sinatry.
1331 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
All Eyez on Me (2017) cały film online plakat

All Eyez on Me

Nieopowiedziana jak dotąd prawdziwa historia jednego z najbardziej rozpoznawanych raperów, Tupaca Shakura, który stał się głosem Afroamerykanów, symbolem, ikoną.
1231 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.