Cyrano HDRip (2021) cały film online plakat

Cyrano HDRip

Wielokrotnie nagradzany reżyser Joe Wright ("Duma i uprzedzenie", "Pokuta", "Anna Karenina") na nowo interpretuje uniwersalną opowieść o rozdzierającym serce trójkącie miłosnym w rozśpiewanym filmie "Cyrano". Główny bohater, Cyrano de Bergerac (Peter Dinklage), człowiek wyprzedzający swoje czasy, wzbudza zachwyty biegłością, z jaką posługuje się zarówno słowem, jak i szpadą. Jest jednak przekonany, że jego powierzchowność czyni go niegodnym olśniewającej Roxanne (Haley Bennett). Zamiast szczerze wyznać miłość przyjaciółce, milczy. Ta zaś, nieświadoma jego uczuć, zakochuje się w młodym żołnierzu Christianie (Kelvin Harrison Jr.).
2041 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Drogi Evanie Hansenie  Dear Evan Hansen HDRip (2021) cały film online plakat

Drogi Evanie Hansenie Dear Evan Hansen HDRipEvan to bohater musicalu broadwayowskiego oraz powieści Stevena Levensona. To historia nastolatka, który cierpi na fobię społeczna. Terapią mają być listy pisane do samego siebie. Jeden z listów trafia w ręce kolegi z klasy Connora, który popełnia wkrótce samobójstwo. Evan zostaje uznany przez pomyłkę za przyjaciela Connora. Niespodziewanie zyskuje sympatię kolegów oraz rodziców zmarłego chłopaka.

831 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Drogi Evanie Hansenie - Dear Evan Hansen HDRip (2021) cały film online plakat

Drogi Evanie Hansenie - Dear Evan Hansen HDRipEvan to bohater musicalu broadwayowskiego oraz powieści Stevena Levensona. To historia nastolatka, który cierpi na fobię społeczna. Terapią mają być listy pisane do samego siebie. Jeden z listów trafia w ręce kolegi z klasy Connora, który popełnia wkrótce samobójstwo. Evan zostaje uznany przez pomyłkę za przyjaciela Connora. Niespodziewanie zyskuje sympatię kolegów oraz rodziców zmarłego chłopaka

1051 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Sing 2 HDRip (2021) cały film online plakat

Sing 2 HDRip

Buster i jego ekipa zmienili teatr New Moon we wspaniałe miejsce, ale Buster chciałby, aby nowy spektakl zadebiutował na scenie tearu Crystal w olśniewającym mieście Redshore. Ale bez koneksji, Buster i jego ekipa - w tym świnka Rosita, jeżozwierzyca Ash, goryl Johnny i nieśmiała słonica Meena i oczywiście niezwykły Gunter muszą zwrócić uwagę światowej sławy agencji - Crystal Entertainment, prowadzonej przez bezwzględnego wilka – Jimmy'ego Crystala. W desperackiej próbie zwrócenia uwagi Crystala, Gunter wpada na pomysł i obiecuje, że w ich nowym spektaklu wystąpi legenda rocka - lew Clay. Oczywiście pomysł podoba się Busterowi. Problem w tym, że Clay po stracie żony od ponad dekady zamknął się z dala od świata i nikt go nie widział. Buster wyrusza na poszukiwanie lwa i przekonania go do powrotu na scenę. Marzenie Bustera o wielkim sukcesie staje się jednocześnie emocjonalnym przypomnieniem mocy muzyki, która leczy nawet najbardziej złamane serce.
4621 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Tydzień życia  A Week Away HDRip (2021) cały film online plakat

Tydzień życia A Week Away HDRipZbuntowany nastolatek Will Hawkins (Kevin Quinn) łamie prawo i staje przed ważnym wyborem: poprawczak lub chrześcijański obóz wakacyjny. Wybiera ten drugi, gdzie początkowo czuje się bardzo nieswojo. Jednak z czasem uczy się otwartości, zakochuje się w jednej z obozowiczek (Bailee Madison) i zawiązuje nowe przyjaźnie w miejscu, w którym zupełnie się tego nie spodziewał.

1401 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Annette HDRip (2021) cały film online plakat

Annette HDRip"Annette" to historia miłości słynnego komika Henry'ego i Ann, śpiewaczki o międzynarodowej sławie. W świetle reflektorów stanowią idealną, szczęśliwą parę. Ich życie odmienią narodziny pierwszego dziecka, Annette, dziewczynki o wyjątkowym darze. Nowy film mistrza światowego kina Leosa Caraxa ("Holy Motors") to ponadczasowa opowieść o miłości, zazdrości i zemście. Do swojej pierwszej anglojęzycznej produkcji francuski twórca zaangażował zdobywczynię Oscara Marion Cotillard ("Niczego nie żałuję - Edith Piaf") oraz nominowanego do Oscara Adama Drivera ("Historia małżeńska", saga "Gwiezdne Wojny"). Scenariusz, muzykę i piosenki do filmu stworzył zespół Sparks. Za produkcję muzyczną odpowiadają również twórcy "La La Land" oraz "Moulin Rouge!"

931 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Technoboss (2019) cały film online plakat

Technoboss

nr 1
1111 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Kościół sobotni (2017) cały film online plakat

Kościół sobotni

Wrażliwy nastolatek po przejściach ze wszystkich sił próbuje poczuć się dobrze w swoje skórze.
1611 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
My Fair Lady (2018) cały film online plakat

My Fair Lady

Nowa wersja klasycznego musicalu powstałego w 1964 roku, oparta na sztuce "Pigmalion" autorstwa George'a Bernarda Shawa. Prosta dziewczyna sprzedająca kwiaty Eliza Doolittle charakteryzującą się "interesującym" sposobem wyrażania się, spotyka Henry'ego Higginsa, profesora fonetyki, który postanawia nauczyć ją, jak być damą. Po miesiącach nauki okupionych trudem i wieloma porażkami, dziewczyna wzbudza prawdziwy zachwyt i podziw jako prawdziwa lady.
1301 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Sing 2 (2021) cały film online plakat

Sing 2

Aby wystąpić w teatrze Crystal, Buster Moon i jego ekipa muszą odnaleźć i przekonać legendę rocka do powrotu na scenę.
1 0091 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Druga szansa Pedra (2019) cały film online plakat

Druga szansa Pedra

2019 | Musical
Legendarny meksykański aktor i piosenkarz Pedro Infante zostaje zesłany z powrotem na ziemski padół, by odkupił swoje winy i zasłużył na przekroczenie bram niebios.
881 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Wszyscy mówią o Jamiem (2021) cały film online plakat

Wszyscy mówią o Jamiem

Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami "Wszyscy mówią o Jamiem" to filmowa adaptacja popularnego musicalu. Jamie New ma szesnaście lat i nie potrafi dopasować się do otoczenia. Zamiast robić "prawdziwą" karierę, marzy o tym, by zostać drag queen. Choć jego przyszłość jest niepewna, chłopak wie jedno: będzie sensacją! Dzięki wsparciu wspaniałej, kochającej mamy i wiernych przyjaciół Jamie pokonuje uprzedzenia, swoich prześladowców i wychodzi z cienia, by stanąć w blasku reflektorów!
1331 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Drogi Evanie Hansenie (2021) cały film online plakat

Drogi Evanie Hansenie

Filmowa adaptacja musicalu o Evanie Hansenie, licealiście z fobią społeczną oraz jego drodze do odkrywania siebie i akceptacji po samobójstwie kolegi z klasy.
1571 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Tęskniąc za miłością (2018) cały film online plakat

Tęskniąc za miłością

nr 1
1261 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
West Side Story (2021) cały film online plakat

West Side Story

Słynny broadwayowski musical powraca w nowej odsłonie i w reżyserii samego Stevena Spielberga! Zdobywca Oscara® zabiera widzów w podróż w czasie do roku 1957 i...
4191 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
9 fug (2020) cały film online plakat

9 fug

2020 | Musical
1061 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Następcy 3 (2019) cały film online plakat

Następcy 3

1411 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Hamilton (2020) cały film online plakat

Hamilton

Historia Alexandra Hamiltona - osieroconego imigranta, który przybywa do Nowego Jorku, by w przyszłości zostać jednym z ojców założycieli Stanów Zjednoczonych Ameryki.
1041 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Vivo (2021) cały film online plakat

Vivo

Utalentowany muzycznie kinkażu wyrusza w podróż życia, aby wypełnić swoje przeznaczenie i doręczyć piosenkę miłosną w imieniu starego przyjaciela.
981 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Kopciuszek (2021) cały film online plakat

Kopciuszek

Nowa musicalowa wersja klasycznej baśni.
1041 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.