Kochanie, Nie Uwierzysz - Sweetie, You Don't Believe It HDRip (2020) cały film online plakat

Kochanie, Nie Uwierzysz - Sweetie, You Don't Believe It HDRipW przededniu zostania ojcem, Dastan odświeża dawne przyjaźnie, by wymknąć się z kumplami na ryby. Wypad byłby udany, gdyby nie ścigający ich zabójcy, perwersyjni właściciele stacji benzynowej, psychopatyczny jednooki maniak i zwariowani kumple. Szalony kazachski komediohorror został doceniony na kliku międzynarodowych festiwalach m.in. w Bilbao, Tallinie i Warszawie.

181 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Poza sezonem - Offseason HDRip (2021) cały film online plakat

Poza sezonem - Offseason HDRip

2021 | Horror


Marie otrzymuje tajemniczy list z informacją o tym, że grób jej matki pochowanej na przybrzeżnej wyspie został zdewastowany. Młoda kobieta wyrusza, by sprawdzić, co tak naprawdę się wydarzyło i gdy dociera na miejsce odkrywa, że poza sezonem mosty zostają podniesione, a wyspa jest zamknięta aż do następnego roku. Szukając pomocy u lokalnych mieszkańców, Marie orientuje się, że jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie, tajemniczy list był pułapką, a ona została uwięziona. By przeżyć, będzie musiała zmierzyć się z demonami wyspy i mroczną przeszłością swojej matki.

311 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Dark Cloud HDRip (2022) cały film online plakat

Dark Cloud HDRipMłoda kobieta traci pamięć w wyniku wypadku. Szuka więc alternatywnych metod leczenia i opieki.

481 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Umma HDRip (2022) cały film online plakat

Umma HDRip

2022 | Horror


Umma, co znaczy po koreańsku matka?, opowiada o Amandzie (Sandra Oh) i jej córce (Fivel Stewart), wiodących spokojne życie na amerykańskiej farmie. Po otrzymaniu z Korei szczątków swojej mamy, z którą nie utrzymywała kontaktu, Amandę nawiedza strach, że się w nią przemieni.

781 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Pokojówka - The Maid HDRip (2020) cały film online plakat

Pokojówka - The Maid HDRip

2020 | Horror


Młoda dziewczyna zostaje nową pokojówką w wielkiej rezydencji. Okazuje się, że jej poprzedniczka zniknęła w tajemniczych okolicznościach.

761 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Nawiedzeni - The Unfamiliar HDRip (2020) cały film online plakat

Nawiedzeni - The Unfamiliar HDRip

2020 | Horror


Kobieta wraca z wojny w Afganistanie. Krótko potem zaczyna doznawać halucynacji, które jej małżonek uznaje za objaw zespołu stresu pourazowego.

731 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Pasażer 666 - Row 19 HDRip (2020) cały film online plakat

Pasażer 666 - Row 19 HDRip

2020 | Horror


Młoda lekarka i jej 6-letnia córka odbywają nocny lot podczas gwałtownej burzy. W pewnym momencie pasażerowie na wpół pustego samolotu w niewytłumaczalny sposób zaczynają umierać.

1581 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Lucyfer HDRip (2021) cały film online plakat

Lucyfer HDRip

2021 | horror
"Lucyfer" - bliżej Boga nie będziecie. Artystyczny horror inspirowany prawdziwą historią egzorcyzmów, wyprodukowany przez Ulricha Seidla. Johannes mieszka na pustkowiu w niewielkiej, alpejskiej chacie razem ze swoim orłem i pobożną matką. W odizolowanym świecie życiem codziennym rządzi natura, modlitwa i rytuały. Matka całkowicie zawładnęła Johannesem, który definiuje świat jako składający się z sił zła i sił Boga. A co się stanie, jeśli nagle fanatyzm zderzy się z wolnością? Do czego zdolni są ludzie? Jak rodzi się zło?
3191 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Noc Pod Orłem  Night at the Eagle Inn HDRip (2021) cały film online plakat

Noc Pod Orłem Night at the Eagle Inn HDRip

2021 | Horror


Bliźniaki Spencer i Sarah Moss wyruszają do odległej gospody w Vermont, aby zbadać ostatnie znane miejsce pobytu ich ojca, który w tajemniczy sposób zniknął w noc ich narodzin. Niesamowity karczmarz i enigmatyczny gospodarz prowadzą bliźnięta przez tragiczną i przerażającą historię tego miejsca. Spencer i Sarah chcą poznać cała prawdę. Wymykają się i zanużają się głębiej ich poszukiwaania prowadzą do szokujących rewelacji, gdy mroczne sekrety posiadłości zatrzymują ich w piekielnym labiryncie, z którego muszą uciec przed świtem.

981 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
W pułapce - Shut In HDRip (2022) cały film online plakat

W pułapce - Shut In HDRip

2022 | Horror


Rainey Qualley ( Ocean?s 8?) oraz Vincent Gallo ( Essential Killing?) w najnowszym filmie D.J. Caruso, reżysera takich hitów jak Złodziej życia?, Niepokój?, Eagle Eye?. Życie Jessiki z dnia na dzień zamienia się w horror. Gdy w domu zjawia się jej były chłopak, dochodzi do przerażających scen. Kobieta zostaje uwięziona w ciasnej spiżarni, z dala od swoich dzieci. Przeżywając koszmar w zamknięciu, będzie musiała wykazać się kreatywnością w poszukiwaniu sposobu na ucieczkę i ratunku dla swoich pociech.

1361 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Wyrmwood: Apokalipsa - Wyrmwood: Apocalypse HDRip (2021) cały film online plakat

Wyrmwood: Apokalipsa - Wyrmwood: Apocalypse HDRipRhys jest żołnierzem i myśliwym żyjącym na pustkowiach opanowanych przez zombie. Jego zadaniem jest łapanie cywilów i dostarczanie ich do tajemniczego bunkra, w którym prowadzi się eksperymenty medyczne mające na celu odnalezienie lekarstwa przeciwko wirusowi. Kiedy Rhys schwyta Grace, hybrydę zombie i człowieka, zaczyna wierzyć, że być może jest ona jest kluczem do zakończenia apokalipsy. Sequel filmu Wyrmwood: Road Of The Dead z 2014 roku. Wstawka zawiera również dwa krótkometrażowe filmy Kiaha Roache Turnera: DeamonRunner oraz Wyrmwood: Chronicles of the Dead, który miał być zajawką serialu osadzonego w świecie Wyrmwood. Serial póki co nie powstał, mamy za to pełnometrażową część drugą.

1561 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
X HDRip (2022) cały film online plakat

X HDRip

2022 | Horror


Grupa początkujących filmowców udaje się do domu na odludziu w Teksasie, by nakręcić tam swój sekretny film. Starsi, ekscentryczni gospodarze, którzy wynajmują im posiadłość, szybko zaczynają się interesować swoimi gośćmi i wkrótce ich podejrzana ciekawość przybiera drastyczny obrót.

4451 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Tylko z Tobą - Alone with You HDRip (2021) cały film online plakat

Tylko z Tobą - Alone with You HDRipMłoda kobieta przygotowuje romantyczną kolację powitalną dla swojej dziewczyny. Nagle zaczyna o sobie znać prawda, z którą nie chciała się zmierzyć i nawiedzają ją halucynacje, głosy i inne zjawiska.

1331 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Wybieraj albo umieraj - Choose or Die HDRip (2022) cały film online plakat

Wybieraj albo umieraj - Choose or Die HDRip

2022 | Horror


Dwoje przyjaciół skuszonych okazją zgarnięcia nieodebranej nagrody pieniężnej restartuje tajemniczą grę wideo z lat 80. i wkracza w surrealistyczny świat grozy.

1041 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Wybieraj albo umieraj  Choose or Die HDRip (2022) cały film online plakat

Wybieraj albo umieraj Choose or Die HDRipDwoje przyjaciół skuszonych okazją zgarnięcia nieodebranej nagrody pieniężnej restartuje tajemniczą grę wideo z lat 80. i wkracza w surrealistyczny świat grozy.

1311 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Żądza krwi  Bloodthirsty HDRip (2020) cały film online plakat

Żądza krwi Bloodthirsty HDRipUtalentowana autorka piosenek boryka się z tworczym kryzysem i dziwnymi wizjami, w ktorych widzi siebie jako wilka. Gdy dostaje zaproszenie od okrytego złą sławą producenta muzycznego, postanawia do niego pojechać.

1021 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Żądza krwi - Bloodthirsty HDRip (2020) cały film online plakat

Żądza krwi - Bloodthirsty HDRip

2020 | Horror


Utalentowana autorka piosenek boryka się z twórczym kryzysem i dziwnymi wizjami, w których widzi siebie jako wilka. Gdy dostaje zaproszenie od okrytego złą sławą producenta muzycznego, postanawia do niego pojechać.

1041 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
The Long Night HDRip (2022) cały film online plakat

The Long Night HDRip

2022 | horror
Spokojny weekend pary zakochanych przybiera dziwny obrót, gdy sekta i jej maniakalny przywódca przybywają, by spełnić apokaliptyczną przepowiednię.
2411 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Bull HDRip (2021) cały film online plakat

Bull HDRipBull - były opryszek lokalnego gangu - niespodziewanie powraca do domu po dziesięciu latach nieobecności. Mężczyzna ma zamiar zemścić się na swoich bliskich za zdradę oraz odebranie syna. Kierowany nienawiścią balansuje na granicy całkowitej utraty człowieczeństwa i nie ma zamiaru się zatrzymać - nic go nie powstrzyma przed wymierzaniem okrutnej sprawiedliwości.

1491 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Kraby - Crabs HDRip (2021) cały film online plakat

Kraby - Crabs HDRipHorda morderczych krabów atakuje przybrzeżne miasteczko w noc balu maturalnego.

1181 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.