Szalony świat Louisa Waina HDRip (2021) cały film online plakat

Szalony świat Louisa Waina HDRip

Ekscentryczny rysownik Louis Wain (Benedict Cumberbatch) z trudem wiąże koniec z końcem, żyjąc pod jednym dachem z matką i pięcioma siostrami. Sytuację rodzinną ratuje dopiero zatrudnienie guwernantki Emily (Claire Foy). Piękna kobieta z miejsca kradnie serce artysty, stając się jego muzą, kochanką i w końcu żoną. Niestety widmo obyczajowego skandalu zmusza świeżo upieczonych małżonków do opuszczenia stolicy. Z dala od wielkiego miasta spada na nich kolejny cios - choroba Emily. Szukając ukojenia, Louis zanurza się w sztuce, tworząc dla ukochanej serię niezwykłych obrazów, których bohaterami są koty. Kiedy część jego prac zostaje opublikowana w prasie, w Anglii wybucha prawdziwe kocie szaleństwo, a Wain - z dnia na dzień - trafia na usta całego kraju. Czy wobec sławy i popularności, na które nie był gotowy, zdoła poradzić sobie z presją, ciemną stroną geniuszu i tym, co przyniesie mu los?
2531 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Benedetta HDRip (2021) cały film online plakat

Benedetta HDRipKlasztor w XVII-wiecznych Włoszech zmaga się z poważnymi problemami. Jedna z zakonnic cierpi na niepokojące wizje religijne i erotyczne. Wzbudzają one obawy Watykanu, który przeprowadza własne śledztwo. W jego trakcie wychodzi na jaw, że Bernadetta (Virginie Efira) uprawiała seks z jedną z zakonnic. Ta twierdzi jednak, że została opętana przez demona Splenditello. Najnowszy film Paula Verhoevena był nominowany do Złotej Palmy na festiwalu w Cannes w 2021 roku.

7461 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Ostatni pojedynek  The Last Duel HDRip (2021) cały film online plakat

Ostatni pojedynek The Last Duel HDRipWytwórnia 20th Century Studios i reżyser-wizjoner Ridley Scott przedstawiają "Ostatni pojedynek" - trzymającą w napięciu opowieść o zdradzie i zemście, rozgrywającą się w brutalnej scenerii czternastowiecznej Francji. Ta oparta na autentycznych wydarzeniach historyczna epopeja obala przekonania na temat ostatniego pojedynku sądowego pomiędzy Jeanem de Carrouges i Jacquesem Le Gris - dwoma przyjaciółmi, którzy stali się zaciekłymi rywalami.

5061 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Ostatni pojedynek - The Last Duel HDRip (2021) cały film online plakat

Ostatni pojedynek - The Last Duel HDRipWytwórnia 20th Century Studios i reżyser-wizjoner Ridley Scott przedstawiają "Ostatni pojedynek" - trzymającą w napięciu opowieść o zdradzie i zemście, rozgrywającą się w brutalnej scenerii czternastowiecznej Francji. Ta oparta na autentycznych wydarzeniach historyczna epopeja obala przekonania na temat ostatniego pojedynku sądowego pomiędzy Jeanem de Carrouges i Jacquesem Le Gris - dwoma przyjaciółmi, którzy stali się zaciekłymi rywalami.

1 5641 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Kraina cienia  Krajina ve stínu HDRip (2020) cały film online plakat

Kraina cienia Krajina ve stínu HDRipKronika z życia małej przygranicznej wsi, na tle historii lat 30., 40. i 50. XX wieku. Bohaterowie mierzą się zarówno z nazizmem, jak i komunizmem. Życie na wsi zawsze toczyło się razem, w trudnych warunkach granicznych ważne było, aby każdy mógł sadzić, zbierać plony, przeżyć zimę i wychowywać dzieci. Ale potem przychodzi czas, kiedy trzeba wybrać, kto jest Austriakiem, Niemcem, a kto Czechem. Nagle trzeba wybrać, który z sąsiadów jest sprzymierzeńcem, a kto w rzeczywistości wrogiem. Historia, a wraz z nią niesprawiedliwość, ludzka słabość i przemoc wpływają na codzienne życie ludzi. W takiej chwili sąsiedzi mogą zostać mordercami. Marie jest Czeszką, ale jej mąż jest mocno przywiązany do tutejszej ziemi i zawsze był Niemcem. Mają chałupę, pole, wychowują syna i starają się żyć zgodnie z tym, co słuszne. Najpierw obserwują narastającą wzajemną nienawiść mieszkańców wioski, a potem gniew spada na nich samych... Wstrząsająca historia pogranicza i jego czeskich i austriackich mieszkańców. Jak pogodzić się z zabójstwami sąsiadów? Jak stawić czoła rosnącemu złu, któremu nikt się nie sprzeciwia? Co może przezwyciężyć wola ludzka i jaką wartość ma pokora i nadzieja?

1051 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Kraina cienia - Krajina ve stínu HDRip (2020) cały film online plakat

Kraina cienia - Krajina ve stínu HDRipKronika z życia małej przygranicznej wsi, na tle historii lat 30., 40. i 50. XX wieku. Bohaterowie mierzą się zarówno z nazizmem, jak i komunizmem. Życie na wsi zawsze toczyło się razem, w trudnych warunkach granicznych ważne było, aby każdy mógł sadzić, zbierać plony, przeżyć zimę i wychowywać dzieci. Ale potem przychodzi czas, kiedy trzeba wybrać, kto jest Austriakiem, Niemcem, a kto Czechem. Nagle trzeba wybrać, który z sąsiadów jest sprzymierzeńcem, a kto w rzeczywistości wrogiem. Historia, a wraz z nią niesprawiedliwość, ludzka słabość i przemoc wpływają na codzienne życie ludzi. W takiej chwili sąsiedzi mogą zostać mordercami. Marie jest Czeszką, ale jej mąż jest mocno przywiązany do tutejszej ziemi i zawsze był Niemcem. Mają chałupę, pole, wychowują syna i starają się żyć zgodnie z tym, co słuszne. Najpierw obserwują narastającą wzajemną nienawiść mieszkańców wioski, a potem gniew spada na nich samych... Wstrząsająca historia pogranicza i jego czeskich i austriackich mieszkańców. Jak pogodzić się z zabójstwami sąsiadów? Jak stawić czoła rosnącemu złu, któremu nikt się nie sprzeciwia? Co może przezwyciężyć wola ludzka i jaką wartość ma pokora i nadzieja?

1631 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Ostatni pojedynek PL (2021) cały film online plakat

Ostatni pojedynek PL

Ostatni pojedynek to opowieść o zdradzie i zemście rozgrywająca się w scenerii czternastowiecznej Francji, gdzie brutalność i przemoc wobec kobiet są na porządku dziennym. W 1386 roku Marguerite de Carrouges twierdzi, że została zgwałcona przez najlepszego przyjaciela męża i giermka Jacquesa Le Grisa. Jej mąż, rycerz Jean de Carrouges, wyzywa go na proces w walce, ostatni prawnie usankcjonowany pojedynek w historii Francji. Wydarzenia poprzedzające pojedynek podzielone są na trzy rozdziały, odzwierciedlające perspektywę odpowiednio de Carrouges, Le Gris i Marguerite. Rozdział pierwszy: De Carrouges to żołnierz znany ze swojego ognistego temperamentu i waleczności, służący w Limoges podczas wojny o Karolinę (1369–1389) wraz z giermkiem Le Gris. Kiedy hrabia Pierre d'Alençon zostaje mianowany przez swojego kuzyna, króla Karola VI, zwierzchnikiem de Carrouges, zarówno de Carrouges, jak i Le Gris przysięgają mu wierność. Le Gris następnie odwiedza de Carrouges i informuje go, że d'Alençon nakazał wszystkim swoim nowym wasalom zapłacić kontyngent wojenny; de Carrouges wyjaśnia, że ​​brakuje mu środków na opłacenie, a Le Gris zgadza się poprosić d'Alençona, który zaufał mu jako powiernikowi i doradcy, o złagodzenie kary. Aby przywrócić swoje finanse, de Carrouges poślubia Marguerite de Thibouville, otrzymując od ojca duży posag, który obejmuje cenne majątki. Dowiaduje się jednak, że jeden szczególnie pożądany kawałek ziemi został już zajęty przez d'Alençon i przekazany Le Gris. Kiedy de Carrouges domaga się oddania mu ziemi, król odrzuca pozew. Hrabia bierze odwet, mianując Le Grisa kapitanem fortu, który rodzina de Carrouges utrzymywała od pokoleń; de Carrouges jest wściekły i podejrzewa, że ​​Le Gris zwrócił przeciwko niemu d'Alençon. Podczas kampanii w Szkocji, został pasowany na rycerza za odwagę, ale wraca do domu, aby jego żona powiedziała mu, że Le Gris zgwałcił ją, gdy była sama w ich domu. Wiedząc, że d'Alençon chroni Le Gris, Carrouges postanawia wyzwać go na pojedynek. Film Ostatni pojedynek został oparty na prawdziwych wydarzeniach, opisanych w książce z 2004 roku pod tym samym tytułem autorstwa Erica Jagera.
3091 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Zwycięstwo  Powstanie Wielkopolskie 1918-1919 (2020) cały film online plakat

Zwycięstwo Powstanie Wielkopolskie 1918-1919

1741 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Dirty Tricks (2018) cały film online plakat

Dirty Tricks

Żona adwokata Richarda Nixona postanawia bronić swojego męża przed zarzutami w sprawie afery Watergate. Film pokazuje, ile ta postawa kosztowała Marthę Mitchell.
1111 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Legacy of Secrecy (2018) cały film online plakat

Legacy of Secrecy

Odtajnione akta FBI dotyczące zamachu na 35. prezydenta Stanów Zjednoczonych, Johna Fitzgeralda Kennedy'ego, który miał miejsce 22 listopada 1963 roku na Dealey Plaza w Dallas.
1351 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
The Rise of Theodore Roosevelt (2021) cały film online plakat

The Rise of Theodore Roosevelt

Historia Theodore'a Roosevelta, spokojnego studenta Harvardu, który dzięki udziałowi w wojnie zbliża się do objęcia funkcji prezydenta Stanów Zjednoczonych.
1011 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Hannibal the Conqueror (2021) cały film online plakat

Hannibal the Conqueror

1301 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Zerwanie hiszpańskiej flagi (1898) cały film online plakat

Zerwanie hiszpańskiej flagi

1321 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Kingdom (2019) cały film online plakat

Kingdom

nr 1
821 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Reykjavik (2018) cały film online plakat

Reykjavik

Po katastrofie czarnobylskiej Reagan i Gorbaczow spotykają się na szczycie w Reykjavíku, aby omówić skutki awarii oraz zaplanować dalsze działania.
1291 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
The Devil in the White City (2018) cały film online plakat

The Devil in the White City

1221 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Mul-goi (2018) cały film online plakat

Mul-goi

1031 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Legenda o Kołowracie (2017) cały film online plakat

Legenda o Kołowracie

Złota Orda Batu-chana podbija całą Ruś. Młody rycerz, Jewpatij, staje na czele grupy śmiałków w obronie Ojczyzny.
1851 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Wymiana księżniczek (2017) cały film online plakat

Wymiana księżniczek

XVIII w. Aby ratować królestwo i sytuację polityczną władcy Hiszpanii i Francji postanawiają zaaranżować małżeństwa swych dzieci.
1081 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Śmierć Marii, królowej Szkotów (1895) cały film online plakat

Śmierć Marii, królowej Szkotów

Krótki film pokazujący egzekucje Marii, królowej Szkocji. Po straceniu królowej kat podnosi jej głowę i pokazuje wszystkim zebranym...
1241 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.