Niedługo i szczęśliwie - Per tutta la vita HDRip (2021) cały film online plakat

Niedługo i szczęśliwie - Per tutta la vita HDRip

2021 | Komedia


Cztery małżeństwa dowiadują się, że ich śluby były nieważne, bo zostały udzielone przez osobę podszywającą się pod księdza. Czy zgodzą się po raz kolejny powiedzieć sobie "tak", a może wykorzystają tę nadarzającą się okazję do rozstania?

281 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Gra w zielone  Green Rush HDRip (2020) cały film online plakat

Gra w zielone Green Rush HDRip

2020 | Thriller


Rob i jego ciężarna dziewczyna Maria, po legalizacji marihuany zajmują się jej hodowlą. Jeden z ich pracowników dołącza do grupy przestępców, aby ukraść zarobione przez nich pieniądze.

241 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Ambulans - Ambulance HDRip (2022) cały film online plakat

Ambulans - Ambulance HDRipHistoria braci, którzy napadają na bank. Jednak coś idzie niezgodnie z planem i bracia uciekają porwanym ambulansem z zakładnikami. Policja jest na ich tropie, ale sytuacja jest o tyle skomplikowana, że porwany pacjent wymaga pilnej pomocy.

251 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Kochanie, Nie Uwierzysz - Sweetie, You Don't Believe It HDRip (2020) cały film online plakat

Kochanie, Nie Uwierzysz - Sweetie, You Don't Believe It HDRipW przededniu zostania ojcem, Dastan odświeża dawne przyjaźnie, by wymknąć się z kumplami na ryby. Wypad byłby udany, gdyby nie ścigający ich zabójcy, perwersyjni właściciele stacji benzynowej, psychopatyczny jednooki maniak i zwariowani kumple. Szalony kazachski komediohorror został doceniony na kliku międzynarodowych festiwalach m.in. w Bilbao, Tallinie i Warszawie.

181 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Miłość jest jak opadające płatki kwiatów  Love Like the Falling Petals  Sakura no Y?na Boku no Koibito HDRip (2022) cały film online plakat

Miłość jest jak opadające płatki kwiatów Love Like the Falling Petals Sakura no Y?na Boku no Koibito HDRip

2022 | Melodramat


Początkujący fotografik Haruto zakochuje się bez pamięci w swojej fryzjerce Misaki. Kiedy w końcu zdobywa się na odwagę, by się z nią umówić, wydaje się, że będą żyli długo i szczęśliwie... Jednak Misaki zapada na rzadką chorobę, przez którą zaczyna błyskawicznie się starzeć.

161 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Moon Knight HDRip (2022) cały film online plakat

Moon Knight HDRip

2022 | Akcja


Moon Knight to alter ego herosa, Marka Spectora, byłego agenta CIA, który został prawie zabity przez terrorystę znanego jako Bushman. Od śmierci ocalił go jednak bóg Księżyca, Khonshu. Po tym wydarzeniu wzrosła siła i wytrzymałość bohatera. Spector ostatecznie pokonał Bushmana, przywdziewając potem swój biały, charakterystyczny strój.

731 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Sonic 2  Szybki jak błyskawica  Sonic the Hedgehog 2 HDRip (2022) cały film online plakat

Sonic 2 Szybki jak błyskawica Sonic the Hedgehog 2 HDRipSonic to tak naprawdę niebieska kulka superenergii. Jego moc przyciąga złoczyńców, dlatego Sonic musiał uciec ze swej planety, w czym pomogły mu magiczne złote pierścienie. Znalazł się na zupełnie nowej planecie Ziemi. Jeż i jego najlepszy przyjaciel Tom (James Marsden) łączą siły, aby powstrzymać geniusza zła doktora Robotnika (Jim Carrey) przed planem przejęcia władzy nad światem.

1221 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Psi Patrol: Film  PAW Patrol: The Movie HDRip (2021) cały film online plakat

Psi Patrol: Film PAW Patrol: The Movie HDRipPsi Patrol wkracza do akcji? i po raz pierwszy na dużym ekranie! Kiedy ich rywal Humdinger zostaje burmistrzem Adventure City i zaczyna siać zamęt, Ryder i jego bohaterskie szczeniaki wrzucają na wysoki bieg, by zmierzyć się z najbardziej wymagającą misją w swojej karierze. W między czasie drużyna poznaje nowego sojusznika bystrego jamnika Liberty i razem walczą o ocalenie mieszkańców miasta! Czy Psiemu Patrolowi uda się uratować miasto, zanim będzie za późno? W końcu żadne miasto nie jest za duże, ani żaden szczeniak nie jest za mały!

461 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Zaginione miasto - The Lost City HDRip (2022) cały film online plakat

Zaginione miasto - The Lost City HDRipBłyskotliwa, ale samotna pisarka Loretta Sage (Sandra Bullock) pisze popularne powieści romantyczno-przygodowe, na okładkach których występuje model, Alan (Channing Tatum). Alan tak się wczuł w rolę, że naprawdę myśli, że jest "Dashem" z powieści. Podczas trasy promującej swoją nową książkę Loretta zostaje porwana przez ekscentrycznego miliardera (Daniel Radcliffe), który ma nadzieję, że uda jej się doprowadzić go do skarbu starożytnego, zaginionego miasta z ostatniej powieści Loretty. Chcąc udowodnić, że Alan może być bohaterem w prawdziwym życiu, model wyrusza na ratunek. Wciągnięta w nieprawdopodobną przygodę w dżungli para będzie musiała współpracować, aby przetrwać.

1231 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Poza sezonem - Offseason HDRip (2021) cały film online plakat

Poza sezonem - Offseason HDRip

2021 | Horror


Marie otrzymuje tajemniczy list z informacją o tym, że grób jej matki pochowanej na przybrzeżnej wyspie został zdewastowany. Młoda kobieta wyrusza, by sprawdzić, co tak naprawdę się wydarzyło i gdy dociera na miejsce odkrywa, że poza sezonem mosty zostają podniesione, a wyspa jest zamknięta aż do następnego roku. Szukając pomocy u lokalnych mieszkańców, Marie orientuje się, że jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie, tajemniczy list był pułapką, a ona została uwięziona. By przeżyć, będzie musiała zmierzyć się z demonami wyspy i mroczną przeszłością swojej matki.

311 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Dark Cloud HDRip (2022) cały film online plakat

Dark Cloud HDRipMłoda kobieta traci pamięć w wyniku wypadku. Szuka więc alternatywnych metod leczenia i opieki.

481 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Lamb HDRip (2021) cały film online plakat

Lamb HDRipDebiut islandzkiego reżysera rozgrywa się na odizolowanej farmie, gdzie młode małżeństwo opiekuje się stadem owiec. Ich surowe, wypełnione pracą życie zmienia się gwałtownie, gdy pewnej nocy w zagrodzie przychodzi na świat niezwykła istota. María i Ingvar zabierają ją do domu, a ich decyzji o przejęciu opieki nad noworodkiem towarzyszy pełne gniewu i rozpaczy beczenie owczej matki. Rosnące napięcie potęguje pojawienie się w domu brata Ingvara: pogubionego muzyka, który ma zawsze puste kieszenie i przynosi ze sobą wyłącznie kłopoty.

731 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Powrót do liceum  Senior Year HDRip (2022) cały film online plakat

Powrót do liceum Senior Year HDRip

2022 | Komedia


Po tym, jak cheerleaderka spadła z piramidy i zapadła w 20-letnią śpiączkę, budzi się jako 37-letnia kobieta, gotowa wrócić do liceum, aby odzyskać swój status i zdobyć koronę królowej balu, która jej umknęła.

591 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Ambulans  Ambulance HDRip (2022) cały film online plakat

Ambulans Ambulance HDRipTo historia braci, którzy napadają na bank. Jednak coś idzie niezgodnie z planem i bracia uciekają porwanym ambulansem z zakładnikami. Policja jest na ich tropie, ale sytuacja jest o tyle skomplikowana, że porwany pacjent wymaga pilnej pomocy.

1471 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
The Ambush HDRip (2021) cały film online plakat

The Ambush HDRipPodczas wojny jemeńskiej żołnierze Sił Zbrojnych Zjednoczonych Emiratów Arabskich stacjonujący w Mocha są wysyłani na misję. W trakcie rutynowego patrolu emiraccy żołnierze Ali Al-mismari, Bilal Al Saadi i Al Hindasi zostają uwięzieni w dolinie przez rebeliantów. W odpowiedzi inny oddział emirackich żołnierzy przeprowadza misję ratunkową, aby uratować swoich rodaków.

491 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Niebezpieczny układ - Deadly Sugar Daddy HDRip (2020) cały film online plakat

Niebezpieczny układ - Deadly Sugar Daddy HDRip

2020 | Thriller


Bridget rozstaje się z chłopakiem i przenosi do Los Angeles. Marzy o karierze pisarki, ale na razie musi zadowolić się posadą asystentki prezesa. Początkowo chwali sobie ten wybór. Szybko jednak dociera do niej, że nie ma nic za darmo...

941 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a - Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore HDRip (2022) cały film online plakat

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a - Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore HDRipProfesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny i zły czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Nie mogąc powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi (Eddie Redmayne). Staje on na czele nieustraszonej drużyny, złożonej z czarodziejów, czarodziejek i jednego dzielnego mugolskiego piekarza. W niebezpiecznej misji natkną się oni na znane już i nowe zwierzęta oraz staną do walki z coraz liczniejszymi zastępami zwolenników Grindelwalda. Ale jak długo Dumbledore będzie trzymał się z boku, skoro stawka jest tak wielka?

3701 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore - Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore HDRip (2022) cały film online plakat

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore - Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore HDRipProfesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny i zły czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Nie mogąc powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi (Eddie Redmayne). Staje on na czele nieustraszonej drużyny, złożonej z czarodziejów, czarodziejek i jednego dzielnego mugolskiego piekarza. W niebezpiecznej misji natkną się oni na znane już i nowe zwierzęta oraz staną do walki z coraz liczniejszymi zastępami zwolenników Grindelwalda. Ale jak długo Dumbledore będzie trzymał się z boku, skoro stawka jest tak wielka?

3431 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Mój dlug HDRip (2022) cały film online plakat

Mój dlug HDRipMłody przedsiębiorca Sławomir Sikora prześladowany przez bezwzględnego bandytę dopuszcza się morderstwa w obronie swoich najbliższych. Skazany na 25 lat więzienia trafia za kraty, gdzie musi walczyć o przetrwanie w środowisku recydywistów skazanych za najcięższe zbrodnie. Pozbawiony nadziei na sprawiedliwość, odizolowany od tych, których kocha, musi znaleźć w sobie siłę, by przeżyć i pozostać sobą. Każdy dzień tutaj jest walką o zachowanie godności i człowieczeństwa. Jest grą o życie, toczącą się według wyjątkowo brutalnych reguł. Sikora podejmuje tę walkę i nie daje się złamać. Uczy się zyskiwać sojuszników i przyjaciół, zdobywać szacunek i lawirować pomiędzy więziennymi subkulturami. Dzięki przyjaźni ze skazanym za zabójstwo uciekinierem z Legii Cudzoziemskiej (Piotr Stramowski) oraz pomocy działaczki na rzecz praw człowieka (Olga Bołądź), Sikorze udaje się uwierzyć, że jeszcze nie wszystko jest dla niego stracone. Ale kluczowe decyzje zapadają daleko za murami?

1981 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Umma HDRip (2022) cały film online plakat

Umma HDRip

2022 | Horror


Umma, co znaczy po koreańsku matka?, opowiada o Amandzie (Sandra Oh) i jej córce (Fivel Stewart), wiodących spokojne życie na amerykańskiej farmie. Po otrzymaniu z Korei szczątków swojej mamy, z którą nie utrzymywała kontaktu, Amandę nawiedza strach, że się w nią przemieni.

791 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.