Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a - Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore HDRip (2022) cały film online plakat

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a - Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore HDRipProfesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny i zły czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Nie mogąc powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi (Eddie Redmayne). Staje on na czele nieustraszonej drużyny, złożonej z czarodziejów, czarodziejek i jednego dzielnego mugolskiego piekarza. W niebezpiecznej misji natkną się oni na znane już i nowe zwierzęta oraz staną do walki z coraz liczniejszymi zastępami zwolenników Grindelwalda. Ale jak długo Dumbledore będzie trzymał się z boku, skoro stawka jest tak wielka?

3691 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore - Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore HDRip (2022) cały film online plakat

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore - Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore HDRipProfesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny i zły czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Nie mogąc powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi (Eddie Redmayne). Staje on na czele nieustraszonej drużyny, złożonej z czarodziejów, czarodziejek i jednego dzielnego mugolskiego piekarza. W niebezpiecznej misji natkną się oni na znane już i nowe zwierzęta oraz staną do walki z coraz liczniejszymi zastępami zwolenników Grindelwalda. Ale jak długo Dumbledore będzie trzymał się z boku, skoro stawka jest tak wielka?

3431 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Hotel Poseidon HDRip (2021) cały film online plakat

Hotel Poseidon HDRipWitajcie w Hotelu Poseidon idealnym miejscu, aby zatrzymać się na chwilę, wciągnąć w płuca zalegający wszędzie kurz i zagłębić się we własne lęki oraz w skrywane traumy. To doskonały punkt startowy do rozpoczęcia powolnego popadania w szaleństwo poprzedzone zagubieniem i depresją. Zaletą ośrodka jest przede wszystkim jego klimatyczny wystrój łączący w sobie lepki brud, migotliwe światła, nadgniłe ściany, rybie truchła oraz widmo tężca czające się na każdym kroku. Skorzystaj z niepowtarzalnej oferty i pozwól dotkliwie zdewastować swoje zdrowie psychiczne już dziś! Dave jest wrakiem człowieka trzymającym się na nogach głównie za sprawą przyzwyczajenia. Co rano budzi się coraz bardziej zmęczony swoją egzystencją w rozpadającym się budynku. Włóczy się on po zaniedbanych korytarzach, nieprzerwanie zanurzając się w dusznym koszmarze rozgrywającym się na jawie. Mężczyzna traci zmysły, a hotel będący jego całym światem zamienia się w prywatny egzystencjalny czyściec przy którym Hotel Overlook stanowi urokliwy zakątek idealny na wakacyjny wyjazd z całą rodziną.

681 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Doktor Strange w multiwersum obłędu HDRip (2022) cały film online plakat

Doktor Strange w multiwersum obłędu HDRip

Doktor Strange, z pomocą dawnych i nowych sojuszników, przemierza niesamowite i pełne niebezpieczeństw alternatywne światy multiwersum, by stawić czoła nowemu tajemniczemu przeciwnikowi.
2 5741 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Sonic 2: Szybki jak błyskawica HDRip (2022) cały film online plakat

Sonic 2: Szybki jak błyskawica HDRip

Sonic to tak naprawdę niebieska kulka superenergii. Jego moc przyciąga złoczyńców, dlatego Sonic musiał uciec ze swej planety, w czym pomogły mu magiczne złote pierścienie. Znalazł się na zupełnie nowej planecie – Ziemi. Jeż i jego najlepszy przyjaciel Tom (James Marsden) łączą siły, aby powstrzymać geniusza zła – doktora Robotnika (Jim Carrey) przed planem przejęcia władzy nad światem.
2 5201 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Krwawy Księżyc  All the Moons HDRip (2020) cały film online plakat

Krwawy Księżyc All the Moons HDRipMała dziewczynka zostaje uratowana z sierocińca przez tajemniczą kobietę mieszkającą głęboko w lesie, która obdarza ją życiem wiecznym.

1191 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a HDRip (2022) cały film online plakat

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a HDRip

Profesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny i zły czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Nie mogąc powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi (Eddie Redmayne). Staje on na czele nieustraszonej drużyny, złożonej z czarodziejów, czarodziejek i jednego dzielnego mugolskiego piekarza. W niebezpiecznej misji natkną się oni na znane już i nowe zwierzęta oraz staną do walki z coraz liczniejszymi zastępami zwolenników Grindelwalda. Ale jak długo Dumbledore będzie trzymał się z boku, skoro stawka jest tak wielka?
6 8161 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Dziewięć dni  Nine Days HDRip (2020) cały film online plakat

Dziewięć dni Nine Days HDRipWill (Winston Duke) spędza cały swój czas w odległej placówce, oglądając na żywo powszednie dni zwyczajnych ludzi. Po śmierci jednej z obserwowanych osób pojawia się na Ziemi wolne miejsce na nowe życie. Wkrótce kilka nienarodzonych dusz przybywa do Willa, aby poddano je testom określającym ich kondycję. Jeśli zostaną uznane za nieodpowiednie, czeka je zapomnienie. Jednak wkrótce Will staje przed własnym egzystencjalnym wyzwaniem w postaci beztroskiej Emmy (Zazie Beetz), kandydatki, która bardzo różni się od pozostałych i zmusza go do zajrzenia w głąb siebie samego i rozliczenia się z burzliwą przeszłością. Napędzany nieoczekiwaną mocą Will odkrywa w swoim życiu nową, ryzykowną drogę.

1621 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Menarche - Menarca HDRip (2020) cały film online plakat

Menarche - Menarca HDRipW brazylijskiej wiosce leżącej nad rzeką pełnej piranii Nan? i Mel bardzo szybko dorastają, marząc o różnych sposobach ochrony przed pozornie nieuniknioną przemocą. Kiedy w rybacką sieć zaplątuje się tajemnicze ciało, dziewczyny wpadają na pomysł, co mogłoby stać się ich najlepszą ochroną.

1571 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Droga na skróty  Shortcut HDRip (2020) cały film online plakat

Droga na skróty Shortcut HDRipUczniowie zostają uwięzieni w szkolnym autobusie, po tym gdy tajemniczy stwór blokuje drogę.

1171 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Riverdance: Rzeczna opowieść - Riverdance: The Animated Adventure HDRip (2021) cały film online plakat

Riverdance: Rzeczna opowieść - Riverdance: The Animated Adventure HDRipPo bolesnej stracie Irlandczyk Keegan i Moya, w której żyłach płynie hiszpańska krew, uczą się tańczyć, pokonując rozpacz i trudności dzięki jeleniom z magicznym porożem.

1671 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Trzy orzeszki dla Kopciuszka  Three Wishes for Cinderella  Tre n?tter til Askepott HDRip (2021) cały film online plakat

Trzy orzeszki dla Kopciuszka Three Wishes for Cinderella Tre n?tter til Askepott HDRipKopciuszek mieszka z okrutną macochą i rozpuszczoną siostrą przyrodnią, które traktują ją jak służącą. Pewnego dnia podczas wyprawy do lasu Kopciuszek przypadkiem poznaje przystojnego księcia. Między dwojgiem rodzi się uczucie, ale nadchodzi bal, podczas którego książę ma znaleźć przyszłą żonę. Czy uda im się napisać własną historię i zawalczyć o miłość

1851 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Harry Potter ? 20  rocznica: Powrót do Hogwartu  Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts HDRip (2022) cały film online plakat

Harry Potter ? 20 rocznica: Powrót do Hogwartu Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts HDRipJubileuszowy program specjalny przybliży zakulisowe historie związane z powstawaniem produkcji, a także, dzięki specjalnie nagranym na tę okoliczność wywiadom i rozmowom między aktorami, zabierze widzów w podróż pełną magii i wspomnień.

3 3031 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Trzy orzeszki dla Kopciuszka - Three Wishes for Cinderella - Tre n?tter til Askepott HDRip (2021) cały film online plakat

Trzy orzeszki dla Kopciuszka - Three Wishes for Cinderella - Tre n?tter til Askepott HDRipKopciuszek mieszka z okrutną macochą i rozpuszczoną siostrą przyrodnią, które traktują ją jak służącą. Pewnego dnia podczas wyprawy do lasu Kopciuszek przypadkiem poznaje przystojnego księcia. Między dwojgiem rodzi się uczucie, ale nadchodzi bal, podczas którego książę ma znaleźć przyszłą żonę. Czy uda im się napisać własną historię i zawalczyć o miłość

2561 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
A Writer's Odyssey - Ci sha xiao shuo jia HDRip (2021) cały film online plakat

A Writer's Odyssey - Ci sha xiao shuo jia HDRipKiedy powieść przypadkowo otwiera drzwi dwóch równoległych wszechświatów, fantazja staje się rzeczywistością, a podróż zemsty dopiero się zaczyna. Pogrążony w żałobie ojciec o specjalnych zdolnościach przyjmuje tajne zadanie od szefa korporacji technologicznej w zamian za pomoc w odnalezieniu zaginionej córki. Guan musi zamordować powieściopisarza internetowego, który swoim pisarstwem może wpływać na losy.

1181 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Sihja, wróżka rebelka  Sihja - kapinaa ilmassa HDRip (2021) cały film online plakat

Sihja, wróżka rebelka Sihja - kapinaa ilmassa HDRipNieśmiały, rozważny Alfred i przebojowa, nieco ekscentryczna wróżka Sihja to nietypowy duet, który będzie musiał nauczyć się współpracy. Wszystko po to, aby rozwiązać zagadkę ginących ptaków i uratować okoliczną przyrodę!

1651 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
8 Bit Christmas PL (2021) cały film online plakat

8 Bit Christmas PL

W latach 80. Chicago dziesięciolatek wyrusza na poszukiwanie prezentu na Boże Narodzenie – najnowszego i najlepszego systemu gier wideo.
2181 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy / Star Wars: Episode VII - The Force Awakens PL (2015) cały film online plakat

Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy / Star Wars: Episode VII - The Force Awakens PL

Akcja filmu rozpoczyna się trzydzieści lat po bitwie o Endor i upadku Sithów. Luke Skywalker przepada bez wieści. Pod jego nieobecność na gruzach Imperium Galaktycznego wyrasta złowroga organizacja Najwyższy Porządek stawiająca sobie za cel zniszczenie ostatniego Jedi. Z poparciem władz Nowej Republiki generał Leia Organa dowodzi Ruchem Oporu. Pragnie odnaleźć swojego brata oraz przywrócić pokój w Galaktyce. Leia wysyła najlepszego pilota Poe Damerona na pustynną planetę Jakku, gdzie dawny sprzymierzeniec wpadł na informacje o miejscu pobytu Luke'a. Wkrótce Poe zostaje schwytany przez Kylo Rena , posługującego się Ciemną Stroną Mocy czciciela Dartha Vadera. Na jednym z krążowników Najwyższego Porządku Dameron znajduje nieoczekiwanego sojusznika w osobie zbuntowanego szturmowca Finna . Tymczasem należący do pilota robot BB-8 spotyka Rey - tajemniczą samotniczkę i zbieraczkę części posiadającą niezwykłe umiejętności i wrażliwość na Moc...
1701 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Wyprawa do dżungli / Jungle Cruise PL (2021) cały film online plakat

Wyprawa do dżungli / Jungle Cruise PL

Charyzmatyczny kapitan łodzi i odważna badaczka dzikiej przyrody wyruszają na wyprawę przez amazońską dżunglę by odnaleźć drzewo życia.
1 2311 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Mortal Kombat PL (2021) cały film online plakat

Mortal Kombat PL

Zawodnik MMA Cole Young poszukuje największych mistrzów Ziemi, aby stawić czoła wrogom Outworld w walce o wszechświat.Wojownicy podróżują do świątyni boga Raidena, aby przygotować się do krwawego turnieju zwanego jako Mortal Kombat.
1791 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.