Ambulans - Ambulance HDRip (2022) cały film online plakat

Ambulans - Ambulance HDRipHistoria braci, którzy napadają na bank. Jednak coś idzie niezgodnie z planem i bracia uciekają porwanym ambulansem z zakładnikami. Policja jest na ich tropie, ale sytuacja jest o tyle skomplikowana, że porwany pacjent wymaga pilnej pomocy.

251 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Miłość jest jak opadające płatki kwiatów  Love Like the Falling Petals  Sakura no Y?na Boku no Koibito HDRip (2022) cały film online plakat

Miłość jest jak opadające płatki kwiatów Love Like the Falling Petals Sakura no Y?na Boku no Koibito HDRip

2022 | Melodramat


Początkujący fotografik Haruto zakochuje się bez pamięci w swojej fryzjerce Misaki. Kiedy w końcu zdobywa się na odwagę, by się z nią umówić, wydaje się, że będą żyli długo i szczęśliwie... Jednak Misaki zapada na rzadką chorobę, przez którą zaczyna błyskawicznie się starzeć.

161 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Lamb HDRip (2021) cały film online plakat

Lamb HDRipDebiut islandzkiego reżysera rozgrywa się na odizolowanej farmie, gdzie młode małżeństwo opiekuje się stadem owiec. Ich surowe, wypełnione pracą życie zmienia się gwałtownie, gdy pewnej nocy w zagrodzie przychodzi na świat niezwykła istota. María i Ingvar zabierają ją do domu, a ich decyzji o przejęciu opieki nad noworodkiem towarzyszy pełne gniewu i rozpaczy beczenie owczej matki. Rosnące napięcie potęguje pojawienie się w domu brata Ingvara: pogubionego muzyka, który ma zawsze puste kieszenie i przynosi ze sobą wyłącznie kłopoty.

731 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Ambulans  Ambulance HDRip (2022) cały film online plakat

Ambulans Ambulance HDRipTo historia braci, którzy napadają na bank. Jednak coś idzie niezgodnie z planem i bracia uciekają porwanym ambulansem z zakładnikami. Policja jest na ich tropie, ale sytuacja jest o tyle skomplikowana, że porwany pacjent wymaga pilnej pomocy.

1461 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
The Ambush HDRip (2021) cały film online plakat

The Ambush HDRipPodczas wojny jemeńskiej żołnierze Sił Zbrojnych Zjednoczonych Emiratów Arabskich stacjonujący w Mocha są wysyłani na misję. W trakcie rutynowego patrolu emiraccy żołnierze Ali Al-mismari, Bilal Al Saadi i Al Hindasi zostają uwięzieni w dolinie przez rebeliantów. W odpowiedzi inny oddział emirackich żołnierzy przeprowadza misję ratunkową, aby uratować swoich rodaków.

491 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Mój dlug HDRip (2022) cały film online plakat

Mój dlug HDRipMłody przedsiębiorca Sławomir Sikora prześladowany przez bezwzględnego bandytę dopuszcza się morderstwa w obronie swoich najbliższych. Skazany na 25 lat więzienia trafia za kraty, gdzie musi walczyć o przetrwanie w środowisku recydywistów skazanych za najcięższe zbrodnie. Pozbawiony nadziei na sprawiedliwość, odizolowany od tych, których kocha, musi znaleźć w sobie siłę, by przeżyć i pozostać sobą. Każdy dzień tutaj jest walką o zachowanie godności i człowieczeństwa. Jest grą o życie, toczącą się według wyjątkowo brutalnych reguł. Sikora podejmuje tę walkę i nie daje się złamać. Uczy się zyskiwać sojuszników i przyjaciół, zdobywać szacunek i lawirować pomiędzy więziennymi subkulturami. Dzięki przyjaźni ze skazanym za zabójstwo uciekinierem z Legii Cudzoziemskiej (Piotr Stramowski) oraz pomocy działaczki na rzecz praw człowieka (Olga Bołądź), Sikorze udaje się uwierzyć, że jeszcze nie wszystko jest dla niego stracone. Ale kluczowe decyzje zapadają daleko za murami?

1981 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Plan A HDRip (2021) cały film online plakat

Plan A HDRipW 1945 roku grupa ocalałych z Zagłady Żydów planuje wprowadzić w życie niebezpieczną i śmiałą operację znaną jako Plan A?. Chcą zatruć wodę w niemieckich wodociągach, żeby zabić w odwecie 6 milionów Niemców.

621 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Bezsenność we dwoje  Along for the Ride HDRip (2022) cały film online plakat

Bezsenność we dwoje Along for the Ride HDRip

2022 | Melodramat


Opowieść o młodej kobiecie imieniem Auden, która spędza ostatnie lato przed rozpoczęciem studiów w malowniczym Colby Beach. Cierpiąc na bezsenność i spacerując samotnie po ulicach, pewnego dnia spotyka tajemniczego Eliego. Podczas nocnych wypraw chłopak pokazuje jej beztroskie nastoletnie życie, którego jej brakowało.

361 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Ida Red HDRip (2021) cały film online plakat

Ida Red HDRipZawodowa przestępczyni Ida Red? Walker (Melissa Leo) odsiaduje 25-letni wyrok w więzieniu w Oklahomie. Chora na nieuleczalną chorobę kobieta dowiaduje się, że jej czas na tym świecie dobiega końca. Zleca synowi Wyattowi (Josh Hartnett) i jego wujowi Dallasowi (Frank Grillo) ostatni skok, dzięki któremu zdobędzie pieniądze dla rodziny, a także ostatnią szansę na wolność.

301 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Łabędzi śpiew  Swan Song HDRip (2021) cały film online plakat

Łabędzi śpiew Swan Song HDRip

2021 | Dramat


Legendarny aktor Udo Kier jako emerytowany fryzjer, który ucieka ze swojego domu opieki po tym, jak dowiaduje się o ostatnim życzeniu jego byłej klientki cudownej Lindy Evans, która chciała by ułożył jej ostatnią fryzurę. Mężczyzna wyrusza w podróż, w której konfrontuje się z duchami swojej przeszłości. Musi jeszcze zdobyć przybory fryzjerskie niezbędne do pracy.

331 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Godzina cienia  The Shadow Hour  Schattenstunde HDRip (2021) cały film online plakat

Godzina cienia The Shadow Hour Schattenstunde HDRipW 1942 roku chrześcijański pisarz Jochen Klepper mieszkał ze swoimi będącymi Żydówkami żoną i pasierbicą w Berlinie. Kiedy wywózka kobiet do obozu była bliska, mężczyzna stanął przed decyzją: kariera lub małżeństwo.

421 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Together HDRip (2021) cały film online plakat

Together HDRip

2021 | Dramat


To historia rodziny, jak wiele innych, która znalazła sposób na przetrwanie razem. Jest to przezabawna i przejmująca historia męża i żony, którzy zmuszeni są do przewartościowania siebie i swojego związku poprzez rzeczywistość zamknięcia.

671 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Minamata HDRip (2020) cały film online plakat

Minamata HDRip

2020 | Dramat


W. Eugene Smith to legendarny amerykański fotoreporter, którego zdjęcia wykonane w trakcie II wojny światowej dla czasopisma "Life" stały się synonimem wybitnej pracy dziennikarskiej. Ponad dwie dekady później Smith wciąż jest cenionym specjalistą, lecz problemy z alkoholem i lata walki z depresją sprawiają, że coraz mniej osób chce z nim pracować. Wszystko się zmienia, gdy mężczyzna przypadkiem trafia do japońskiej miejscowości Minamata, której mieszkańcy od lat chorują i umierają od jedzenia ryb skażonych rtęcią z fabryki pewnej korporacji lekceważącej zasady bezpieczeństwa. W fotoreporterze odzywa się dawno zapomniany idealista.

611 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Kod milczenia  Code of Silence HDRip (2021) cały film online plakat

Kod milczenia Code of Silence HDRipEmma wraca w rodzinne strony po tajemniczej śmierci brata i zaczyna odkrywać sieć kłamstw, które skrywają mieszkańcy miasta.

851 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Downton Abbey: Nowa epoka HDRip (2022) cały film online plakat

Downton Abbey: Nowa epoka HDRip

Tym razem film zabierze nas na Riwierę Francuską. Dowiemy sie o tajemniczej przeszłości Violet Crawley (Maggie Smith). Dla Crawleyów będzie to bardzo ważna podróż, która pozwoli im na nowo poznać historię rodziny. Światło ujrzą nieznane dotąd fakty. Nie oznacza to, że w Downtown Abbey nic ciekawego nie będzie się działo. Do rezydencji przyjedzie ekipa filmowa. Okaże się, że będzie miało to zaskakujące konsekwencje dla arystokratów.
1711 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Fucking Bornholm HDRip (2022) cały film online plakat

Fucking Bornholm HDRip

Dwie pary - małżeństwo z długim stażem i nowy związek z Tindera, dzieci i majówkowy wjazd na sielankowy kemping. Co może pójść nie tak? Incydent między dziećmi wywoła falę kryzysu w ich relacjach. Każda z par sprawia wrażenie szczęśliwej, ale czy tak jest naprawdę? Czy żyją pozorami?
2591 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Trzy piętra HDRip (2021) cały film online plakat

Trzy piętra HDRip

Nanni Moretti przeplata trzy historie - jedną o zagubieniu i tęsknocie matki wychowującej samotnie córkę; drugą o obsesji podejrzeń i wybaczeniu, której bohaterem jest ojciec podejrzewający sędziwego sąsiada o molestowanie swojego dziecka; i trzecią o błędach rodzicielskich i przyznaniu się do własnych słabości (prowadzący pod wpływem alkoholu syn surowego sędziego powoduje śmiertelny wypadek). "Trzy piętra" to również wzruszająca, uniwersalna opowieść o murach, które skrywają tajemnice, są niemym świadkiem chwil pięknych i tragicznych.
611 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Cmentarz na wodzie  Mediterráneo HDRip (2021) cały film online plakat

Cmentarz na wodzie Mediterráneo HDRipGrupka ludzi naraża życie, aby ratować tych, którzy pokonując morze, próbują uciec przed konfliktami zbrojnymi.

1431 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Chłopiec zza szyby  Glassboy HDRip (2020) cały film online plakat

Chłopiec zza szyby Glassboy HDRip

2020 | Dramat


Pino cierpi na hemofilię. Całe dzieciństwo musiał na siebie uważać. Zabawom rówieśników najczęściej przyglądał się z okna swojego pokoju. Został nazwany "chłopcem zza szyby". Kiedy jedno z dzieci zauważyło, że Pino je szpieguje, postanowiło go odwiedzić i doprowadzić do konfrontacji. Okazało się, że Pino to sprytny, zabawny i ciekawy chłopak. Dla niego to nadzieja na prawdziwych przyjaciół. Jest zdeterminowany aby opuścić bezpieczny, nudny pokój i zacząć cieszyć się życiem "na wolności". Będzie musiał zmierzyć się nie tylko ze swoją chorobą, ale też z apodyktyczną babcią, która za wszelką cenę chce go trzymać w zamknięciu - ponoć dla jego dobra.

1021 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.
Obława w Silverton - Silverton Siege HDRip (2022) cały film online plakat

Obława w Silverton - Silverton Siege HDRipPodczas próby przejęcia stacji benzynowej trójka bojowników o wolność z organizacji uMkhonto we Sizwe uświadamia sobie, że padli ofiarą spisku, a na miejscu planowanego sabotażu czeka na nich policja. Rozpoczyna się zaciekły pościg na śmierć i życie, a uciekinierzy zostają zmuszeni, aby szukać schronienia w banku. Cała trójka jest zdania, że ktoś, prawdopodobnie jeden z nich, jest "Impimpi" - zdrajcą i policyjnym szpiegiem. Pytanie brzmi kto? Narasta presja, a w banku narasta napięcie. Wszystkich zaangażowanych łączy jedno - walczą o wolność. Ponieważ cała trójka zdaje sobie sprawę, że jej jedynym wyjściem jest więzienie lub śmierć, postanawiają negocjować uwolnienie Nelsona Mandeli.

911 wyświetleń
Film polski. Wysoka jakość.